Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha olyan gagyinak tartják a...

BERTALAN11 kérdése:

Ha olyan gagyinak tartják a cruzer by crafter gitárokat hogy lehet hogy olyan szép gitárokat csinálnak amit én még nem láttam a pl:fendretől a gibsontól?

Figyelt kérdés
mindenki azt monja hogy nem igazi fából készűl igez ez??
2012. febr. 3. 22:01
1 2
 11/14 prei válasza:
30 alatt egyszerűen nem kapsz jól játszható akusztikus gitárt.Afelett is érdemes megfogadni mások tanácsát, vagy utána olvasni az interneten például Muszty -Dobai..Ezenkívül fontos kipróbálni egy gitárt a vásárlás előtt, de ez mondjuk alapból feltételezi hogy nem vagy kezdő, van tapasztalatod.Nekem egy sigma dm 1 st-m van, ami egy jól játszható nyakú és hangú gitár, és egész addig meg is voltam vele elégedve, míg nem játszottam egy Yamahán hasonló árfekvésben.Nos ha tehetném Yamahát vennék, de akkor mit kezdjek a sigmával?
2015. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 prei válasza:

Ezenkívül még annyit, hogyha akusztikus gitáron játszol,és kezdő is vagy,/bár nem csak kezdőknek javaslom/, cseréld ki a húrokat Ernie Ball Earthwood Extra Light

Acoustic 80/20 Bronze hűrokra.Nem drága,ár értékben nagyon kiváló, kb 2000 Ft.Jól szól, könnyebb rajtuk játszani...

2015. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem 10eve cruzer gitarom van kezdőknek hibátlan én ezen tanultam meg gitározni szerintem arra tökéletes.apámnak fenderje van azert ahoz ne hasonlítsuk:D
2016. máj. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy rohadt randa kényelmetlen csúnyán összeszerelt alsó kategóriás szutyok fendernek is sokkal jobb hangja van mint bármely más kópiának. Kivéve egyes japán, svéd stb. modelleket de ezek ára is ott van rendesen. Egy ilyen olcsó gitár lehet jó, sőt kiváló de nem fender.
2019. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!