Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Monster beats fülhallgatók...

Monster beats fülhallgatók közül melyik a legjobb? Használható Iphone 4s-hez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Csak zenét szeretnék hallgatni rajta,leginkább telefonhoz csatlakoztatva.

Illetve ezek mennyire jó fülhallgatók?

Megéri az árukat?


2012. jan. 7. 11:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
# 7: StudioHD mi? Kár, hogy ilyen termék nem létezik de am nem gáz :)
2012. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 B.angel válasza:

Az tény, hogy szarnak nem mondanám a Monster Beats füleseket, de akkor már inkább egy Sennheiser, ahogy mondják. Olcsóbb és minőségi.

Tudod vannak amiknek csak a márkanevét fizeted meg és a Monster Beats egy pont ilyen dolog.

2012. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
AKG-az isten! nekem már lassan 2éve van! fél éve használom ipoddal és vmi eszméletlenjó! én egy fülesért csak azért h telefonon zenét halgassak nemadnék ki ennyi pénzt!
2012. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ja AKG vagy Senn a #1


Skullcandy < Beats < Sony/Philips < Sennheiser/AKG

2012. szept. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 BTzone509 ***** válasza:
45%
Nekem nagyon jó véleményem van. A Dr dre studiorol nekem van 2 is a hangzás a zajszűrőnek köszönhetően nagyon tiszta .Iphone hoz ajánlom nagyon ad a hangzásnak a lejátszója miatt . Csak jót tudok mondani a dr dre termékekről !
2012. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 WizKhalifa001 válasza:

Figyi, ha fülhallgatót akarsz venni,azt ne az alapján döntsd el, hogy ki mit mond róla. Főleg ne olyan véleményre adj,akinek fogalma sincs róla..

3éve használom a Beats Studio fülhallgatót, és tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobban szól benne a zene,mint bármilyen másban. Persze az ára egy kicsit húzós, de hát a márkát meg kell fizetni. És ne azért akarj Beats fülhallgatót venni,hogy menőnek mondhasd magad,hanem azért mert neked tényleg szükséged van rá.

2013. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A Beats olyan, mint a MacBook és az i kezdetű dolgok, ha annyira istenkirály lenne, akkor nem kéne annyira marketingezni, hogy minden második zenei klipben benne legyen, mint termékmegjelenítés, csakúgy, mint az almás laptopok meg médialejátszók.
2013. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kis Mofa válasza:
Ott a pont. A Beatstől én úgy félek.Ha megvesz és félév után az egyik oldal nem fog szólni és akk úgy nézve kidobtam 50k az ablakon szo ha mer sok helyen olvastam ezt a problémát. Meg ismerőseimnek ( 3 ember) is ez a történet A Beatsel szo ha 50k akkor 50k és legyen min 3 éves. Há van nekem egy Pionerr 15000 res fejesem ha megnézitek az arukeresőt akk ott lesz most 2.5 éves.azt hittem mikor szüleim karácsonyra vették hogy hülyék ennyiér és mai napig szét bas@za a fülem olyan jó. De ha te Beats akarsz akkor vegyél de ha fél év után beszar én mondtam de ha nem akkor koppantam.
2015. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!