Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Monster beats fülhallgatók...

Monster beats fülhallgatók közül melyik a legjobb? Használható Iphone 4s-hez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Csak zenét szeretnék hallgatni rajta,leginkább telefonhoz csatlakoztatva.

Illetve ezek mennyire jó fülhallgatók?

Megéri az árukat?


2012. jan. 7. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem érik meg, de épp ezért ájfón mellé tökéletes párosítás.
2012. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Kedves Jolinar!


Mi a problémád az Iphone-al?

Ha ilyen véleményed van az Iphone-ról mondd már meg légyszíves mi a jó telefon..

Természetesen mindenkinek más a véleménye.

Izlések és pofonok!;-)

Illetve- a fülhallgatóval mi a problémád?

Ezek elég jó fajták.(Ismerőseimnek van,és ők ezt mondták.)

Csak kiváncsi voltam ki-mit gondol róla.

Van/volt Iphone-od vagy Monster Beats füllhalgatód?

Gondolom nem(válaszodból következtetve)

De mindegy.

VÁROM A TÖBBI ÉRTELMES VÁLASZOKAT!:-)

2012. jan. 7. 14:37
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Semmi problémám nincs az ájfónnal, nagyon jó telefon, csak másfélszeres az ára az alma miatt.

A Beats fülesek viszont egyszerűen gagyik. Mondhatnak bármit az ismerőseid, ha botfülűek. Egy jóval olcsóbb Sennheiser, Audio-Technica vagy Shure porig alázza bármelyiket. Ha te is botfülű vagy, akkor végülis tökmindegy, de ennyi erővel vehetnél a teszkóban is egy 1500 ft-os fülest.

2012. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
17%
Beats fülesek tényleg nem érik meg az árukat. Nekem is szifonom van és a sennheiser füles csak tökéletesít! Tehát szerintem inkább sennheiser!
2012. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A legjobb a Pro. Az árukról inkább nem mondanék semmit de az nem igaz, hogy gagyi! Remek a hangzásuk, 1. osztályú minőség, összeszerelés stb.... Volt szerencsém a Pro-t kipróbálni, az igaz, hogy a basszus kicsit több a kelleténél (mondjuk én pont a nagyon erős basszust szeretem de ez mellékes) de ha iPhone-od van akkor abban lehet állítani a hangszínt. Tényleg tiszta recsegés mentes 100%-ig (olyan érzés mintha lebegnél nem is tudom :D), és ne vagyok botfülű, foglalkozom zenével.


Viszont a kérdésed alapján nem neked való, már csak azért is mert fingod nincs az Audióról...

2012. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,de azt inkább én eldöntöm hogy nekem való-e:-)
2012. jan. 18. 21:57
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

studioHD-m van és ISTEN.

lehet itt ugatni hogy igyugyamugy drága.jollinarnak meg annyit hogy takarodj a teszkóba fülest venni ha megrágott a válság

2012. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

@21:57

Vegyél vissza a pofádból kisbarátom, és tanulj meg olvasni.

2012. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 BTzone509 ***** válasza:
25%
szerintem a Monster Beats by dr dre Detox a legjobb és a legdrágább tapasztalatok szerint !
2012. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A Detox az ugyan az mint a pro csak limitált kiadásos ezért drágább.
2012. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!