Xbox live VS PS Online?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megéri fizetni a liveot xboxra vagy tökre semmi értelme. van valami előnye azért, hogy ha már fizetek érte? Mivel tudok több dolgot csinálni boxon azon kívül,hogy multizok? (konzol választás előtt állok.)
2012. jan. 4. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még xbox-om, de szerintem semmivel. Elvből nem vennék mondjuk, én legtöbbet online játszom. Fizetek a játékért, fizetek a konzolért, fizetek az internetért, fizetek az áramért, nehogy már még azért is fizetnem kelljen hogy amit előzőleg már kifizettem azzal tudjak online játszani...Nem érzem fair-nek.
2012. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
az h xboxon kb 10-15x annyian vannak mint ps onlineon :Ö
2012. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Pont fordítva, PS-en sokkal többen vannak
2012. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen nem csak az...deee most néztem egy videót és az xbox-nak elméletileg 512-es videókarija van valami fasza élsimító egységgel míg elégé elkeserítő de a ps3-ba csak egy 256-os van...és ez meg is látszik...már mint amit láttam. okéoké tudom de a psbe van blueray...engem nem nagyon érint ez a dolog mivel véleményem szerint ahoz, hogy vissza kapj egy bluerayes film varázsát hoz olyan TV is kell...sztem...


Vissza térve az onlinera igen egyetértek azzal, hogy többen vannak onlineon boxon meg több ismerősöm is van aki boxozik...sztem nincs is ps3-mas ismerősöm...

2012. jan. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!