Van egy SAMSUNG LSCD TV. Mitől van az, hogy egy idő után szó szerint elfelejti az összes beállítást?

Figyelt kérdés
Pl. A képernyő mérete át van állítva "Széles nagyítás"-ra, és egy jó 15-20 perc múlva visszaáll minden az eredeti beállításra... De ez más beállítási változtatásoknál is így van.
2012. jan. 2. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elromlott?
2012. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, minden megy rendesen, csak egyszerűen elfelejt mindent. Mondták, hogy esetleg az EPROM vacakolhat.
2012. jan. 2. 09:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Elromlott. Ha az EPROM vacakol, akkor az romlott el.


Tudod hibás működés = elromlás.

2012. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs üzleti módra állítva véletlenül? Akkor csinálnak néha ilyet.
2012. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csinálj egy factory resetet állítsd be újra és teszteld.

A képarány szerintem elállítódhat attól is, hogy a csatorna küld kapcsolójelet, ami a képarányt automatikusan beállítja. Ha más is elállítódik akkor ki kell hívni őket, a samu üfélszolgálaton kell időpontot kérni, ha garis még.


Nem írtad milyen típus, de pl B650 factory reset itt: [link]

2012. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Lehet hogy már öreg és feledékeny!!! Adj neki C vitamint
2012. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én tévém szintén ezt csinálja... :S Most vettük, szal nem öreg, ha meg vitaminhiánya lenne kiírná :P De most komolyan, nem a csatorna, mert elfelejti az energiatakarékos módot is. Valaki írta az üzleti módot azt h kell kikapcsolni ???????? Én az e-popot kikapcsoltam, de lehet h valahol van egy üzleti mód beállítás, mertz pl a kontraszt expanderre megfelezi a képet és mutatja h meik fele a ki meg be. Ami gyanus h kirakat mód.
2012. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

MEGVAN!!! Ezek szerint ti is olyan TVt vettetek, ami már ki volt állítva a kirakatban. A tv ugyan is üzleti módban van.


Kikapcsolása: Menj bele a menü beállítások részébe, és ott a Plug and Play menüpontra. Itt kéri a PIN kódot, ami 0000. Itt szépen menj végig a beállításokon, és a módnál válaszdd az Otthoni módot! Probléma megoldva :DDDD

2012. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, még próbálgatom. De lehet, hogy az volt a gond, hogy Üzletire van állítva. :)

(Címben az LCD TV akar lenni, nem LSCD, elírtam.)

2012. jan. 15. 19:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az üzleti, csináld végig amit írtam. Én is most jöttem csak ré h olvastam a topikot... menü->beéllítások->plug and play->a PIN 0000 és menj rajtuk végig

Otthoni mód! ;)

2012. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!