Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora arra az esély, hogy...

Mekkora arra az esély, hogy meghibásodik az x360 ill. a ps3?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, mekkora az esély a fentebb lévőkre?
2012. jan. 1. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha régi boxról van szó mondjuk 99,9999999999999%

Ha slim akkor már nagyon ritka.


PS3 meg mindig is stabil volt.

2012. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
haggyá már hogy a ps3 mindig is stabíl volt az egy fos konzol éljen az xbox :D
2012. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A válaszíró 11%-ban hasznos válaszokat ad."


Oké, nem is veszekedek veled.

2012. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!


Csak tapasztalatot tudok neked mondani. Van nekem egy PS2-es konzolom már lassan kb 8-9 éve meg van természetesen nincs ki chipelve és eddigi használataim során nekem egyszer sem fagyott le(lekopogom)... Tehát teljesen megvagyok elégedve a sonyval...én is most tervezek új konzolt venni és az xbox-ra tettem a voksomat mivel alaposan körül jártam, hogy mi merre hány méter. sztem az xboxnak nagyobb a hazai támogatottsága és több lehetőséget látok benne mint az új ps-ben, valamint a 9 éves unokaöcsémnek már egy jó ideje meg van az xbox slimje és néha sírok úgy használja a szerencsétlen xboxot és semmi baja...a CD-ket b@ssz@ visszarakni a helyére földhöz csapja a kontrollert, már láttam olyat is, hogy maga a konzol felborult és semmi baja...a mai napig játszik vele ilyen könyörtelenül látástól vakulásig amikor csak módja van rá...szóval...szerintem a mostani xboxnak nem sok esélye van arra, hogy meghibásodjon a látottak alapján:D

2012. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző:


nem azt mondom, hogy az xbox szar, de pl. ezt nem értem:

"több lehetőséget látok benne"


Semmivel sem tud többet, csak jóval kevesebbet, mint a PS.

Microsoft support meg tényleg jobb, mint a Sony-é, de pl. egy embert sem ismerek, akinek erre bármi szüksége is lenne.

2012. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A ps3ról nem tudok nyilatkozni, csak az xboxról.

Nekem volt anno egy 120gb-os elitem, most pedig egy 250es slim-em van. Előző flashelt volt, utóbbi gyári, mert live-ozok.


Mindkettővel meg voltam/vagyok elégedve.

Soha nem volt 3led, sem bármi más problémám.


A slimnél volt, hogy le volt takarva és úgy fél óra játék után vettem csak észre.....ezt sajnos sikerült kétszer is eljátszanom és mégsem lett baja.


A -nagyon- régi "fat" -eknél lehetett hallani melegedési gondokat, meg ilyen-olyan problémákat, de szerintem ebben az is közre játszik, hogy ki hogy és milyen körülmények között használja otthon.

2012. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!