Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja a laptopomnak? Néha...

Mi baja a laptopomnak? Néha mikor bekapcsolom, csak egy villogó kurzort jelenít meg a bal felső sarokban.

Figyelt kérdés

Acer Aspire 5552-es laptopom van. Amikor bekapcsolom (kb. minden 10. bekapcs.nál) csak egy fekete hátteret ad ki, és rajta a bal felső sarokban egy fehér, villogó kurzort. Olyankor próbálom ki-és bekapcsolni, de van, amikor az 5. újraindításnál is csak ezt adja be. Utána (már 20 perc próbálkozás után) kiír választási lehetőségeket, hogy "utolsó helyes konfiguráció újraindítása", "A windows helyes újraindítása" meg ilyenek. Én mindig a windows újraindítására kattintok. Ilyenkor vagy megint a villogó kurzor jön, vagy rendesen be tudom kapcsolni a gépet.


Nem igazán értek ezen problémákhoz, és megoldásukhoz, úgyhogy, kérlek, próbáld a legegyszerűbben elmagyarázni, hogy mi baja lehet, és mit tehetek ilyenkor.. :))


Köszönöm szépen. 14/L


2011. dec. 30. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet gyengélkedik már a winchester és nem találja induláskor a betöltenivalókat..

Mikor volt (egyáltalán volt?) rendezve (töredezettségmentesítés) utoljára a winchester.

Futtattál-e rajta az utóbbi időben programot, ami karbantartja a registryt, kitakarítja a "lom"-ot?

2011. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát februárban lesz egy éve, hogy megkaptam a laptopot. És én már feltelepítve kaptam meg, vírusirtó is volt rajta, mert apa elvitte egy sráchoz, aki minden ilyen fontosabb dolgot megcsinált rajta. Fogalmam sincs hogy a winchester volt-e rendezve, töredezettségmentesítve. :///
2011. dec. 30. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezeket minimum meg kéne csinálni, vírusirtót frissíteni..
2011. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. dec. 30. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!