Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tönkrement a tv távirányítója...

Tönkrement a tv távirányítója (leejtettem). Gondolom, nem lehet külön beszerezni, vagy milyen megoldást tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenhez lehet mindent rendelni ,de attól függ milyen régi a tv-d ahhoz nem biztos ,hogy érdemes akkor inkább vegyél universalis távirányítót. De az új tvk-hez simán meg lehet rendelni a távirányítót. De lehet kicsi baja van és lehet javítani vannak ilyen szervizek sok helyen.
2011. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neten tudsz rendelni,google.én egy ezer éves tv hez rendeltem,aleienhez,4 ezer ft volt.
2011. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek!:)
2011. dec. 7. 19:59
 4/4 anonim válasza:
Nézz utána a google-n, mert az Erzsébet-hídnál vettem egy utángyártott távirányítót olyan tv-hez, amihez elvileg nem létezik. Ott javítanak is. A szervíz is tud információt adni, sőt ha 3 évesnél nem régebbi a készülék, kötelesek árulni hozzá távirányítót. Az utángyártott sokkal olcsobb. Ha ezt végigzongoráztad, akkor vegyél univerzálisat, mert nem mindenhez jó. Toshiba, Akai készülékekhez többnyire nem, és azokhoz utángyártott sem nagyon van. Lehet kapni tanítható távirányítókat, azok felismerik a készülék jelét.
2012. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!