Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Leejtettem a fényképezőgépem...

Leejtettem a fényképezőgépem megtudják csinálni?

Figyelt kérdés
szóval leejtettem és az optikai zoom vagy miaz.. nem megy visza és nem is jön ki:S igy az egész kép homályos... megtudják csinálni? és drága lesz vajon?
2011. jan. 30. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Megtudják csinálni, de valószínüleg gazdaságtalan lenne a javítása.

Magyarán többe kerülne a javítás mint egy új gép..

2011. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb. mennyi lehet?:S
2011. jan. 30. 20:49
 3/6 anonim válasza:
ahogy az elozo mondta. inkabb veszel ujat
2011. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel eltört az optika az egész egyben van az érzékelővel, az egészet cserélik és az áráért újat is kapsz,
2011. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer leeset és az optikán ért földet. 10 lett volna bele egy új rugó, mert alkatrészt kellett volna rendelni amiben benne van, magában csak úgy nem lehetett, plusz a szállítási költség, plusz javítási költség. Kuka. Vettem egy új Canon kompaktot 15ért inkább. Bár attól függ neked milyen a kamerád, de ha ilyen olcsó kompakt akkor majdnem felesleges ezzel szervizbe menni.
2011. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Samsung ES15... bevittem de aztmondták felkell küldeni pestre és 10-15 körül lesz. hát az első már az hogy én felnem küldöm pestre. ennyiért meg pláne nem.:S majd lesz pénzem veszek ujat...de ez igenjóvolt....:(:'(
2011. jan. 31. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!