Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most vettem egy ORION PIF22-DL...

Pink07 kérdése:

Most vettem egy ORION PIF22-DLED LED TV és nekem rubicom tv szolgáltatásom van, de nem talál csatornát, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Rubicom tv- szolgaltatásom van, és a frissen megvett Full Hd tv-men, mi kell tennem, hogy fogjam a csatornákat. Mit kell beállítani?

[link]

itt az infó felűl a tv-ről.


2011. dec. 7. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdés: milyen szolgáltatásra van előfizetésed? Analóg vagy digitális?

1. Ha analóg, akkor meg kell, hogy találja a csatornákat analóg keresési módban.

2. Ha digitális, akkor az problémásabb lehet. Néhány szolgáltató ugyanis nem engedi, hogy a csatornákat az előfizetők saját vevővel nézzék, hanem kötelezővé teszik a szolgáltatói dekóder használatát.

(Kérdésedből ítélve analóg előfizetésed van, tehát 1. pont: keress a menüben olyasmit, hogy analóg csatornák keresése!)

2011. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
analog lett, már megtaláltam az adókat, már csak egy próbléma lett, nem olyan szép a csatornák, inkább talán rosszabb a kép minőség.
2011. dec. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!