A MindigTV menyire képes működni a sima lepkeantennával?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen antennám van és nem szeretnék a cseréjére pénz költeni mert annyit már nem ér meg a +4 adó

A boltban azt mondták hogy valószínűleg nem lesz jó

De interneten több helyen olvastam hogy jó hozzá

Esetleg van akinek működik így?

Az analog adások kristály tiszták


2011. dec. 3. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy hol milyen jó a vétel, Tehát ha elég jó a lefedettség a környéken ahol az antennád van akkor jó lesz hozzá. Csak ha nem olyan erős a jel akkor nem lesz olyan jó ezzel sajnos. De 5000 Ft-ért már kapsz egy jó antennát ami jó lehet hozzá.
2011. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző hozzászóló is írta, nagyon fontos a vételi helyszín, valamint a terepviszonyok az adó és a vevőantenna között. Említetted, hogy az analóg adók kristálytiszták. Ez alapján nagy valószínűséggel a digitális műsorok is jönni fognak.

Saját tapasztalat: a kab-hegyi adót veszem egy kis erősítős szobaantennával 43 km-ről és a vétel kifogástalan. Van a padlásomon egy ugyanolyan lepkém, mint neked, azzal pedig (a tévé szerint) 100 %-os jelszinttel jön a 65 km-re lévő soproni adó mindhárom digitális csomagja. Ezzel szemben a soproni analóg adók "hangyásak".

Esetleg írd meg melyik adót szeretnéd venni és honnan, hátha van valakinek tapasztalata az adott helyről.

2011. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Gerecsei adóról fogom a jelet ugyanilyen antennával, jön szépen a jel digitálisnál kristály tiszta néha szaggat a hang egy kicsit mivel a padlás térben van elhelyezve az antenna. De érdekes módon tudok fogni 2 csatornát 100% osan Szlovákiából is. Mivel itt nálunk 2012 ben lesz a teljes átállás így még nem tökéletes ez az új dolog szóval még légy türelmes egy kis ideig mire teljesen megcsinálják. Amikor még nem tudtam befogni 1 csatornát sem, betelefonáltam a mindigtv-sekhez és mondták hogy 2012-ben már 98% os lefedettségnek lennie kell az egész ország területén szóval még légy türelmes, addig használd az analógot ha ennyire zavar.
2011. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!