Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez jó TABLET?! Megéri-e? én...

Ez jó TABLET?! Megéri-e? én karácsonyra ilyet szeretnék, de tablettel még sosem volt dolgom! Amm.13 éves gyerekbe gondolkodjatok! :D

Figyelt kérdés

2011. nov. 29. 07:20
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. nov. 29. 07:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék mégegyszer táblagépet. Nekem Samsung Galaxy Tab-om volt ami ehhez képest egy fullos gép de az is nagyon rossz volt és kényelmetlen folyamatosan kézbe tartani. Másrészt ez az Android 2.2 borzalmas szoftver, folyton lefagy és sok gond volt vele. Inkább egy használt laptopot vegyél, de a tabletet meg fogod bánni te is ahogy én.
2011. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak iPad. 13 éves gyereknek meg FŐLEG mert ő játszani fog rajta, játékok terén (is) pedig az iPad veri a mezőnyt, ráadásul az az 1etlen tab amit évek múlva még jó áron lehet majd eladni ha upgraderől van szó.
2011. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fura, mikor egy ~150.000 ft-os iPad-ot ajánlanak egy 30.000 ft-os Tablet helyett. :)


Ég és föld. Az iPad nyilván jobb, erősebb.


Viszont ha 150.000-et szánnék tabletre, amit nem fogok, akkor inkább ezt venném:


[link]


vagy ezt:


[link]


vagy még sok mást...de nem iPad-ot.


30.000 ft körül egyébként nem biztos, hogy érdemes venni. Nagyon az alját kapod, csak a gond lesz vele.

2011. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze h drágábbat ajánlok mert ennyi pénzért nem lehet értelmes tabot venni, drágább kategóriában meg már inkább megéri egy ájpedet venni egyszerűen a szoftverkínálat miatt.
2011. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt én sem venném meg.
2011. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4. vagyok!


Ha mindenképp ilyen árfekvésben akarsz venni, akkor inkább ezt:


[link]


Az Alcor-nak több tabletje is van, az edigital meg nagyon rugalmas garancia ügyben, meg a tablet is erősebb az általad választottnál.

2011. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!