Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ha választhatok...

Szerintetek ha választhatok psp 3004 és 2004 között mejiket válasszam? Többi lent

Figyelt kérdés

Használtan venném és a 2004hez 7 eredeti játék + flash

A 3004 viszont ujjabb és nemtudom h flashelt-e.


2011. nov. 28. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Minek 7 eredeti játék, ha már flashelt?

Ha ingyen kapod azt a 7-et akkor mindegy, de gondolom arra plusz pénzt kérnek.


Amúgy nekem is van PSP-m, de ma már semmi pénzért nem kéne, hisz itt a Vita.

2011. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ajándék a 7 eredeti játék... Nem vagyok híve az érintőképernyős játéknak :D a PS Vita annyira nem fog meg...
2011. nov. 28. 15:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Meghát ez a PSVita elég drága lessz :)
2011. nov. 28. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:

PS Vita-n sem csak érintős játékok lesznek, az csak egy extra funkció, amit a játékfejlesztők kihasználhatnak.

Persze lesznek full csak azt kihasználó játékok is, de azok valószínűleg majd a minis játékoknál lesz elterjedtem.

Egy Killzone/Uncharted-nál meg csak 1-2 funkció lesz érintőképernyővel irányítható.


És igaz, hogy drága lesz, de a tudásához képest nagyon olcsó.

És amíg megjelenik addig tudsz rá gyűjteni.

Hogy valamihez hasonlítsam a kettőt: PSP az most a PS2 és Vita a PS3, tehát előbbire nem jön ki új játék, grafikája sem épp mai, utóbbi meg pont az ellenkezője.

2011. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ:D
2011. nov. 28. 21:33
 6/9 anonim válasza:

PS Vita már több mint ps3. A Grafikája a ps3 mat megelőzi vagy egyenlő, az ára tényleg én szerintem is nagy lessz.De ha pld kell a Vita, akkor remélem nem vagy nagy kiváncsis. mert ha vársz vele kb: 1évet akkor vedd meg mert pld:

TIPP


Most kiadják » 268€

1év m. kiadják » 189€

2011. nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz:) ... lehet mégsem veszek psp-t
2011. nov. 29. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 a PSVnek semmivel sem jobb a grafikája mint a ps3nak
2011. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az tényleg hülyeség, hogy a PSV már PS3 szinten tart.

Lehet, hogy a grafikai megjelenés jó, ami tényleg igaz, nagyon szép, de azért a PS3 még jóval előrébb tart.

Mellesleg nem csak a grafika jobb, de azért erősebb a ps3, több számítást tud végezni, jobb a fizika, stb.


De a Vita is van már most olyan szinten, mint a régebbi PS3 játékok, amikor még nem ismerték ki annyira.

PSV is majd 3-4 év múlva lesz a csúcsán.

2011. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!