PSP 1004 vagy PSP 2004?

Figyelt kérdés
Meik érné meg jobban? Az 1004-eshez 4 gigás, a 2004-eshez 2 gigás memóriakártya van. Mind2 26ezer forint és van rájuk egy hónap garancia. Nekem csak jáccásra(UMD és memóriakártyával is) és filmnézésre kéne otthonra meg suliba. Tehát TV-re sem akarom kötni, és a súlya sem érdekel. És még annyit, hogy meiket könnyebb itthon kiflashelni?
2011. jún. 5. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
az 1000-res is tökéletes, nekem az van 6 éve és szeretem. a 2000-res kicsit vékonyabb, meg könnyebb és több ram van benne, de a több ram csak az umd játékoknál látszik meg. az 1000-rest amúgy könnyebb flash-elni, a 2000-resekből vannak olyan példányok amiket pl egyáltalán nem is lehet. egyik haveromé is ilyen volt, hogy 2 napot szenvedtünk vele pandora akksival, de nem akarta magát megadni. felment rá a cfw meg minden, de a játékok nem indultak.
2011. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor olyat vegyél amilyet asdfvb mondott, hogy ne tudd flashelni.
2011. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az 1000-rest mérne tudná? azt a legkönnyebb. a 2000-rest is nagy valószínűséggel tudná
2011. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ma már az összes PSP típust lehet flashelni (nem teljesen igaz, de max az újakat nem, használttal nem lesz gond).

Szerintem a 2000 a legjobb psp, de amúgy kb full ugyanaz

2011. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OK, akkor az 1000-rest veszem meg. Köszi a válaszokat.
2011. jún. 6. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!