Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az objektív saokát hol szokás...

Az objektív saokát hol szokás tartani fotózáskor?

Figyelt kérdés
Ha rákötöm a vállpántra, az jó mert nem veszítem el, és mindig emlékszem rá, hogy rakjam vissza, ha ott lóg. Viszont elég macerás, amikor objektívet cserélek.
2011. nov. 26. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a bal oldali nadrágzsebemben tartom.
2011. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább legyen macerás. Ha sokszor cserélsz objektívet, vagy csak gyorsan kell, előbb-utóbb lesz egy olyan mozdulat vagy dolog, amikor elfelejted hogy kell, vagy nincs idő vele foglalkozni, és elhagyod.

Én is kb. 1 évig mindig minden objektívet nyitottam-zártam cserekor, majd egy idő után gyorsabb volt csak a fotózás végén összerakni a cuccokat zsebből vagy táskából, el is hagytam már egy sapkát emiatt.

2011. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gergoap ***** válasza:
Én is mindíg valamelyik zsebemben tartom. Elég zavaró és hülyén is néz ki, hogy ott lóg....
2011. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg a Canon válpánton van valami műanyag amit én úgy értelmeztem, hogy rá lehet pattintani a Canon sapkát, de nem sikerült rájönnöm hogyan.
2011. nov. 27. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amire te gondolsz, az a keresőablak letakarására szolgáló gumidarab.
2011. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a farzsebemben van.
2011. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!