Videó kamera ajánlatok?

Figyelt kérdés
Egy középkategóriás videokamerát keresek. Egy szalagavató bál, kirándulások, koncertek, egyéb hasonló események rögzítéséhez. Maximum 150.000 forintot szeretnék rászánni, de jó lenne ha már 100.000 alatt ki tudnék jönni. A lényeg, hogy legyen HD és magas zoom. Én "Sony HDR-CX130ES Full HD kamerát találtam". Vélemények, egyéb ajánlatok?
2011. nov. 18. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy jó tól-ig árkategória, 100-150e Ft között egész jó cucock vannak már, belső memóriával ismert márkák, rendes terméktámogatással, stb.

Arra, amire neked kell, amit írtál, mindegyik alkalmas, szóval igazából csak azt kell eldöntened, hogy milyen márkát akarsz.

2011. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végülis azt vettem amit kiirtam. 110ezer forint volt. Teljesen meg vayok elégedve vele, ajánlom mindenkinek!
2011. nov. 26. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!