Xbox 360 250GB slim vagy pedig Sony PlayStation 3 Slim? Indokoljátok kérlek.

Figyelt kérdés

Ez lesz az első ilyen gépem, de csak játékra használnám a film nézés része nem érdekel az nem szempont.

De ha van wifi az Xbox360 slim-be akkor is kell előfizetés?

Vagy elég ha van egy pl. T-home előfizetésem és azt fogom wifivel akkor is mehet a net nem?


2011. nov. 18. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja és 17:56-os kommentet csak most veszem észre.


A grafika kb ugyanaz, de PS3-on az exkluzívak valamivel szebbek (pl. Uncharted 3, legszebb játék jelenleg, amíg nem jön az U4).


Exkluzívja xbox-nak is van pár, de ps3-nak sokkal több.

Xbox: Gears of War, Halo, Alan Wake, Forza

PS3: Uncharted, God of War, Resistance, Killzone, Heavy Rain, LittleBigPlanet, Demon's Soul, Metal Gear Solid 4, Gran Turismo 5, és még sokat le sem írtam.

2011. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
én xbox-ra szavazok ( nkem is ez volt az első gépem ) a többiek már leírták hogy milyen érvek vannak, még ezt írnám hozzá : igaz hogy fizetős a multi de sztem élvezhetőbb a játékélménye mint a ps-nek, meg itt csak olyanok jönnek multizni akik játszani is akarnak nem csak hülyéskedni, a livekodok.hu-n van 9000ft évi előfizetés (havi 750ft ) ami kibírható, ha emelett döntesz akk meg meg kell nézni több helyet hogy hol vásárolsz ( ajánlom ezt : [link] én is itt vettem ) mert live előfizetés pl cdgalaxison évi 17000ft !!!...
2011. dec. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző:


gyakran indokolnak ezzel boxos emberek, de hülyeség.

Aki PS-es tudja.

2011. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha nem film miatt vennéd akkor, egyértelműen az exkluzív játékokat nézd! Sokan szoktak azzal érvelni (x-esek), hogy sokkal többen live-oznak mint PSN-eznek, de ez hülyeség, mert játék közben úgysem veszed észre... Ha a flash számít, akkor egyértelműen xbox, de ha slim-et vennél akkor 2011 08-előtti gépek jöhetnek csak számításba, és persze az rgh(cd-nélkül futtathatóak a játékok belső/külső hdd-ről). PS3-at pedig nem nagyon lehet flash-elni (úgy tudom, hogy a sorozat szám dönti el, de nem vagyok benne biztos) eredeti játékok ugyanannyi -ban vannak szal ez nem szempont! De nézz körül, hogy mi jelenik meg xbox-ra és ps3-ra xboxra pl: left 4 dead(csak ps3-on nincs), limbo (azthiszem ez is exkluzív cím)stb.. PS3-on sokkal nagyobb az exkluzív címek darabszáma (nem sorolom fel mert beírod a google-ba h ps3 ex.címek) Kontroller! Ezt is csak azok hozzák fel érvelésként akik nem tudnak rendes érveket felhozni (pl: elfogultek). Az x-é sokkal ergonómikusabb, alemmel működik, tehát ha lemerülsz akkor csak kikapod és beleteszel két újat, ps3-é pedig aksis ami 30 óráig műkszik ha jól tudom de ez 0-áról 2 óra alatt feltöltöd szal semmi. Ez kéz nagy ságától is függ (megjegyzem ha nagy a kezed és kicsi lenne a ps3 akkor utángyártottat is vehetsz ami például nagyobb)De te döntöd el mi csak segítünk... Én mégis az x-et ajánlanám (nekem ps3 és xbox-om is van) mer tott talán pár játék szebb, mert sok játékot x-re írnak és utánna
2012. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Előzővel szinte mindenben egyetértek (bár én inkább PS3-mat ajánlom, de ez már szubjektív), viszont a grafikáról tényleg érdemes azt megemlíteni, hogy csak a RÉGI multiplatform játékok szebbek boxon, az utóbbi 2-3 évben megjelent játékoknál minimális, észrevehetetlen eltérés van csak (1-2 kivételtől eltekintve, de azok általában olyan gagyi játékok, hogy úgy sem veszi meg senki).


Amúgy Limbo már egy ideje PS3-ra is megjelent, de kezdetben tényleg csak boxra volt.

2012. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!