Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy új fényképezőgépet meddig...

Egy új fényképezőgépet meddig kell a töltőn hagyni? (Gondolom nem addig mint egy új telefont,8-10-12 óráig)

Figyelt kérdés
Vettem egy új fényképezőt, akkumulátoros. Meddig kell a töltőn hagyni?
2011. nov. 7. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak az akkut kell töltőbe tenni? A töltő jelzi a feltöltést nem? Tovább felesleges!Az már rég nem áll hogy az új akkut tovább kell tölteni
2011. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt úgy kell hogy a fényképezőbe belekell tenni az akkut, és úgy a töltőre. Van a fényképezőn egy kis lámpa, amikor bekapcsolom szineset villog. Most a töltőn van, és még pirosat világít. Szerintem amikor feltöltődött, akkor átvált zöldre, vagy nem tudom. De amikor bekapcsolom a fényképezőt, akkor mutatja a felső sarokban az a kis elem ikon teli van.
2011. nov. 7. 11:37
 3/4 gergoap ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű! Nézd meg milyen akksi van benn! Ha NiMh, akkor legalább 12-16 órát tölteni kell, ha lítiumos, akkor elég, ha csak egy kicsit hagyod rajta tovább.
2011. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lítiumos , köszi a válaszokat!
2011. nov. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!