Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sims2-t bekapcsolom és egy...

Sims2-t bekapcsolom és egy idö mulva a monitor kikapcsol de a gép megy. Mit lehet ilyenkor csinálni? Vagy mi lehet ennek az oka? :/ lécci irjatok

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 19:55
 1/4 anonim válasza:

Ezt sajnos én is tapasztaltam. Nem nagyon értek az ilyesmikhez, szóval nem tudom, hogy miért lehet.

Nekem megoldotta a problémát, hogy Reset gombbal újra indítottam a gépet, és megint beléptem a Sims2-be. Ekkor már jó lett.

2009. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.

Vagy vegyél egy új videókártyát vagy az olcsóbb megoldás próbálj plusz hűtést alárakni!

De valószínűleg jobban jársz ha újat veszel mert ha egy kártya túl melegszik az igen csak rossz!

2009. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt ilyen, egyszerüen bejjebb nyomtam és megmozgattam a monitor kábeleit és azóta nem tapasztaltam.
2009. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem ezt akkor csinálta amikor cd-ről lett telepítve....

megpróbáltam felrakni a dvd változatot és akkor már jó lett...utána rendesen működött

2009. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!