Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Playstation3 (PS3) vagy a...

A Playstation3 (PS3) vagy a Xbox360 a jobb?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a PS3-ban rosszabb a garfikus porocesszor. Ez igaz?(tudom hogy már voltak ilyen kérdések)
2011. okt. 11. 13:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
kis kocka :D. Én azért nem b*szom el a fél életemet arra :).
2011. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Fél életemet azért én sem, nem szó szerint gondoltam, meg nem vagyok az a tipikus 100 kilós görbehátú kocka, de azért szeretek játszani és otthon vagyok a játékhírekben is, így 100% magabiztosan tudom, hogy MGS4 nem lesz boxra
2011. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

hát..:D Emlékszem még 7-8 évvel ezelőtt nem volt az kérdés hogy melyik a jobb, a playstation 2 vagy az XBOX...:) mindenki tudta jól hogy a PS2 deszerttem istenem :'D 1 éve a fiam 7.szülinapjára vettünk egy XBOX 360 Slim-et 250Gb-osat.. énis nagyon örültem neki h megvettem hisz akkora grafikát a játékokba még nemláttam..:') kicsordult a könnyem olyan szépvolt a CoD Black Ops rajta :'D eddig PC-n játszottam..

majd 2010 telén már el is romlott a készülék :( nagyon jó körülmények között volt tartva olvastam sokat róla hogy nagyon kell neki a hűtés így nyílt állványra tettem..de így is..

3ledes hibája volt és az 10-es lett volna javítani..(de eközben már lett véve rá 12hónapos GOLD előfizetés, a Black Ops, a CoD MW2 és a fiamnak egy Kinectes játék..azaz már eza gép már 140.000Ft-ba fájt..:S

sikerült 80.000-ér értékesíteni :S

na bból a 80 mátyáskirályból PS3-mat vettem.

arra is megvettem a Call of Dutykat (mer fan vagyok :D )

mivel már mind a kettő gép volt nálam és hogy melyik a jobb egyértelműen a PS3-at mondanám (nem azér mert elromlott az XBOX) hanem mer a grafikája valami fenomenális!!! az ingyenes multiplayer is nagyon tetszik benne..:) ezekután úgy érzem hogy aki azt mondja hogy az XBOX360 olcsóbb az hazudik..mer aki nagyon komoly gamer az biztos vesz hozzá EREDETI azaz nem torrentes játékot és még hozzá egy előfizetést is ha csak nem csippelteti ki XD...az,aki pedig kicsippelteti az nem tudja mit halaszt el a játékok multiplayer részéből...:)

Tehát PLAySTAION 3!!!!!!!


huh hát most bocs h ennyit irtam de kösz h végigolvastad a TE érdekedben írtam ezeket :)

2011. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Na akkor az Én véleményem:

A ps3 és az x-box 360 grafikailag szinte ugyan az! de....!

A két konzol közül a legtovább a ps3 fog a piacon maradni!

Miért is?

-blu ray

3D támogatás!

A Blu ray a jövő, a 3D meg csak most jövöget be...!

A Sony nagyot húzott a Blu ray-el...! Csaka következő x-box fogja tudni azt, amit a MOSTANI PS3...ilyen téren..!!!!! A Sony akkor nagyot húzott! Nem véletlen, hogy még a ps4 még be sincs jelentve!!!!!!!!!!

És míg egy 360-on 8GB körüli egy játék, ps3-an több 10 GB is lehet..! Ez mit is jelent??? Amíg 360-on 8GB helyre kell belezsúfolni a grafikát, és egyéb megoldásokat, addig ps3-an pl: 25GB-al lehet megteremteni, tehát akár szebb grafikát is kihuzatnak belőle..! Most mondok egy picit hülye példát: Ha veszek egy bazi nagy szekrényt: Az a bazi nagy szekrény jobban befér egy nagyszobába, mint egy kicsibe...!!!

És mielőtt bárki félreértene, vagy ps3 fan-nak tartana, elmondom, hogy nem vagyok ps3 fan!!!!! Nintendo Wii-m van, és a Wii a kedvencem, és simán elfogadnék egy x-box 360 gépet! SIMÁN! Persze az érveim miatt inkább ps3!

De nekem a kedvencem a Wii!!! :D :D

2012. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!