Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hangfalról?

Figyelt kérdés

Philips spa5300


Szerintetek jó hangfal?


Jól nyomja a mély hangokat?


Ugyanis szeretnék valami jó hangfalat venni pc hez csak nemtudom milyet de eddig ezt néztem ki! Ha esetleg tud valaki ennél jobbat ebben az árkategóriában kb. az léccives mondjon pontos hangfal nevet! Olyan hangfalat keresek ami jól nyomja a mély hangokat! de szerintem amit kinéztem az is jó :-)


A válaszokat köszönöm előre is!


2011. okt. 4. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A hivatalos leírás szerint igen, jól nyomja a mélyet. 20Hz van írva a mélynyomó alsó határfrekvenciájának. Bár ez elég hiteltelen...
2011. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a 20 Hz-hez kb 5 méteres fal kéne
2011. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Én értem a poént, jó hogy feldobtad a Lambdát :D


Kérdező, valójában ez nem hangfal, hanem hangdoboz.

2011. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem rendben köszönöm a válaszokat! Amúgy a hangfal és a hangdoboz között mi a különbség?:D
2011. okt. 4. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
A hangdoboz egy többnyire zárt légérrel veszi körül a hangszóró membránjának egyik oldalát. A hangfal pedig csak egy sík, amivel egy síkban van a hangszóró. A hangFAL csak a közvetlen akkusztikus rövidzárat akadályozza meg (hogy a membrán hátuljánál pl hátra mozduló levegő ne menjen egyből a membrán elejéhez vissza, hanem legyen hangnyomás a hangfal mind két oldalán.
2011. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!