Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mik a tapasztalaitok erről a...

Mik a tapasztalaitok erről a hangfalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki vett, vagy hallott már ilyen hangfalakat szólni? Milyen hangjuk van? Reflexcső van rajta hátul, vagy esetleg zárt dobozú?

[link]


2011. júl. 26. 23:10
 1/4 anonim válasza:
Hát ennyi pénzért.. inkább költs egy kicsit többet és sokkal jobbakat lehet venni .Eggyébként nekem ilyenem volt , és rosszul szól.
2011. júl. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de 3 ezer forintért egy kétutas hangfalért?

Akkor mennyibe került benne egy hangszóró, 100 forintba?

Szerinted ez erősen tragédia kategória.

2011. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gyűjts még kicsit hozzá és már kapsz belőle Videoton DC szériás hangfalakat amik azért elég szép tiszta hangzást adnak (főleg ha Somogyi videoton pótló hangszóró van benne)


vagy egy Oriont is tudsz venni belőle!


Ezeket felejtsd el... 3000ért 2utas hangfal?? valami búcsú-s márka!

2011. júl. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem látatlanban történő ítélkezést kértem, hanem tapasztalati úton szerzett véleményt. Mindenkit pontoztam. Az első hozzászólótól kérdezném, hogy mi volt rossz a hangzásában..? Kicsi volt a hangnyomás? Vagy nem ment elég mélyre? Vagy "csak" elmosott volt a hangja?


Az utolsó hozzászólónak írnám, hogy elég hiteles volt a mondanivalója egészen addig, míg a somogyi dolgot nem említette. Én SOHA nem veszek somogyit, rossz talapsztalatom van róla. Még az SBX szériája is gyenge, pocsék.


Amúgy költséghatékonyságnál nem mindegy. Ha szeretnék 5darabot venni (házimozihoz), akkor 5×3300Ft=16500Ft

Ha ugyan ezt szeretném Videotonból, akkor minimum a duplájába kerül, és a régi hangfalak esztétikai minősége nem egyezik az ízlésvilágommal.

2011. aug. 3. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!