Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire jo az ePad? Lehet vele...

Mire jo az ePad? Lehet vele netezni, microsoftot hasznalni? Es mit jelent az Android?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Beírod Google-ba, hogy ePad és máris okosabb leszel.
2011. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azert kerdeztem itt mert olyanok velemenyere vagyok kivancsi akik esetleg hasznlatak.akkor minek ez az oldal? minden kerdest beirhatunk a google-be
2011. szept. 24. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A mit jelent az Android kérdést tartom itt fölöslegesnek.
2011. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sárkányfűárús ***** válasza:
0%

Szerintem játszadozz inkább egy fakockával.

Az biztos nem bonyolult neked.

2011. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
velem te ne szorakozz! Ha ennyire hulye vagy ne irj valaszokat.Akkor a tobbi ezer kerdesre ezen az oldalon is ird be valasznak,hogy google.Es ilyeneket te ne irj mit kepzelsz magadrol.Kettonk kozul te jatszottal sokat mert nincs agyad.Neked nincs itt helyed menj szorakozni a szintednek megfelelo oldalakra
2011. szept. 27. 02:12
 6/7 anonim válasza:
Az epad egy tábla gép, sok mindent udsz vele csinálni, játszani, netezni, wi-fi van benne, van hozzá adapter ami segítségével USB és WLAN portot tudsz rá csinálni. Ebook olvasó van benne, és az ANDROID azt jelenti hogy OKOS.
2011. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sárkányfűárús ***** válasza:
Az Android egy operációs rendszer,ami linux alapú,és kifelyezetten telefonokra,táblagépekre optimalizálták...nna.
2011. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!