Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik jobb füles ezek közül?

Melyik jobb füles ezek közül?

Figyelt kérdés

Razer orca Stereo

vagy

ROCCAT Kulo Stereo


Játékra,zene használnám!


2011. szept. 23. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a második szimpibb, de ízlés dolga.
2011. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
vegyél inkább egy normális AKG-t, sennheisert, audio technikát...
2011. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sennheiser, AKG vagy Pioneer.

Főleg Sennheiser, de a másik 2 sem szar.

2011. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Panda Péter ***** válasza:
a senn színezi a hangot és túlárazott, a pio nem tudom hogy került ebbe a listába, egyáltalán nem hifi minőség. akg-t vagy AT-t mondanám elsősorban, a sennt csak azért írtam bele mert van aki szereti a színezett hangzást.
2011. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erről a színezett hangzásról még nem is hallottam, ez mit is jelent (csak mert Sennheiser fülesem van?


Amúgy tényleg elég túlárazott ITTHON, külföldről megrendelve simán féláron van, még szállítási díjjal együtt is.

2011. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Panda Péter ***** válasza:
olyan frekitartományokat emel ki amiket nem kéne. van akinek ez kifejezetten tetszik, van, akinek a semlegesebb hangzás jön be. az AT a térrel trükközik, az AKG meg próbál hangfalas hangzású maradni. ízlések és pofonok.
2011. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!