Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kazettás autórádióra bemenet...

Kazettás autórádióra bemenet kötése? Hogyan?

Figyelt kérdés
Kazettás autórádióra hogy lehetne kötni bemenetet?Én úgy gondoltam hogy a kazetta olvasója elé kötni a jack dugót.Jó lenne így? 5 kábel van a fejre csatlakozva.Melyik lehet a test?
2011. szept. 17. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdésedből én azt értem hogy valamilyen külső audió egységet akarsz csatlakoztatni a sima kazettás fejegységhez(mp3-mp4-discman stb.).

Ha így van roppant egyszerű a dolog nem kell kötözgetni semmit!

1.megoldás: Veszel egy kazettaadaptert, ezt csak beteszed a kazetta helyére a végéből pedig egy jack aljzat lóg ki amire tetszés szerint bármit rádughatsz ami jack kimenetes.Ára kb. 1500 Ft.

2.megoldás: Veszel FM-transmittert.Ez jobb mert a jack csatlakozón kívül van rajta USB bemenet így pl. pendrive-ről is hallgathatsz zenét-van távírányító hozzá, sőt a drágább modellekben memóriakártya olvasó is van.Csak bekeresed a kazettásrádión a kijelzőre kiírt frekvenciát és már dübörög is a zene.Ára 1200-10000 Ft.

2011. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!