Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyenek az apple készülékek?

Milyenek az apple készülékek?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy macbook airt 11"

de nem tudom hogy megéri e, használnám netezésre, Videó szerkesztésre ősszevágásra, I Tunes-t is használnám rajta az iphone-omhoz és ipodomhoz, képek tárolására és letöltenékrajta filmeket rátenném a vincseszteremre és arról nézném mert a legolcsóbb 11"-nek nem olyan sok a tárolóhelye (64gb). És az igaz hogy nagyob gyors és jó a képminősége? És kb. Mennyit bír az eleme???

Az apple már kifelylesztette amúgy az optikai meghajtót, ha igen akkor vki tudja h jó e a mac air 11"-es hez és mennyibe kerűl?

Egyépként az igaz h kimegy a forgalomból a sima fehér macbook, ha igen akkor meddig fogják még árulni a boltokba lehet h már csak pár hét???

És azt olvastam lehet h a következő iphone nem iphone5 lesz hanem iphone 4s mert csak kicsit változtatnak és csak jövőre jön ki az iphone 5 erről tud valaki valamit???

Bocsánat h ennyit kérdeztem ...

És előre is köszönöm a válaszokat!!!


2011. szept. 3. 00:42
1 2
 11/13 anonim válasza:

kérdező:ezt a tahót nem

neked írtam,téged védtelek meg...édes aranycsillagom,te meg ne irigykedj,csoró paraszt vagy...ez van

2011. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ok köszi <3
2011. szept. 5. 15:55
 13/13 anonim ***** válasza:

22:38


Szerintem nem rád gondolt, hanem azt hitte én tahózom őt le (12:27-es válasszal), viszont kérdező: azt sem neked szántam.


Ha meg nem tudod mi az a tahó, akkor kb a paraszt a másik megfelelője vagy esetleg bunkó.

2011. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!