Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyenek az apple készülékek?

Milyenek az apple készülékek?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy macbook airt 11"

de nem tudom hogy megéri e, használnám netezésre, Videó szerkesztésre ősszevágásra, I Tunes-t is használnám rajta az iphone-omhoz és ipodomhoz, képek tárolására és letöltenékrajta filmeket rátenném a vincseszteremre és arról nézném mert a legolcsóbb 11"-nek nem olyan sok a tárolóhelye (64gb). És az igaz hogy nagyob gyors és jó a képminősége? És kb. Mennyit bír az eleme???

Az apple már kifelylesztette amúgy az optikai meghajtót, ha igen akkor vki tudja h jó e a mac air 11"-es hez és mennyibe kerűl?

Egyépként az igaz h kimegy a forgalomból a sima fehér macbook, ha igen akkor meddig fogják még árulni a boltokba lehet h már csak pár hét???

És azt olvastam lehet h a következő iphone nem iphone5 lesz hanem iphone 4s mert csak kicsit változtatnak és csak jövőre jön ki az iphone 5 erről tud valaki valamit???

Bocsánat h ennyit kérdeztem ...

És előre is köszönöm a válaszokat!!!


2011. szept. 3. 00:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én peachet akarok :D
2011. szept. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó poén xD
2011. szept. 3. 01:26
 3/13 anonim ***** válasza:

"Az apple már kifeLYlesztette amúgy az optikai meghajtót"


Ez jobb. :D

2011. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, de egy ismerősömnek van. Eddig csak nézegettem nála, de pár hete nem bírtam ki, hogy ne nyúljak hozzá. És hát megmondom őszintén, indulnék is bankot rabolni. :) Brutális gyors, nem szakadozik, ha egyszerre 20 program van megnyitva, akkor sincs semmi gond vele. Filmeket is nagyon jó vele nézni, hangszórói az egekben vannak. Aki megengedheti magának inkább vegyen azt, mint bármi más gépet. Nekem "csak" Iphone-ra jutott, de ha éhen halnék, sem adnám el.

És nem lesz olyan, hogy 4s, pletyka volt, jön az 5. :)

2011. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Figyelj te aki cikiz az "Ly" miatt nem tudom hány éves vagy de én nem vagyok felnőtt és senki sem tökéletes ja és jobb ha leszállsz rólam...

Am a többieknek köszi a válaszokat örülök nekik :)

2011. szept. 3. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
LY? az csak az egyik... az apple nem fejleszti ki az optikai meghajtót... Azon nincs mit kifejleszteni, létezik :D
2011. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja és ha nem vagy felnőtt akkor már lehet is helytelenül írni?

Ha meg 8-10 éves vagy, és még nem megy annyira az írás akkor felesleges neked bármilyen Apple cucc is.


Amúgy Apple jó cuccokat csinál, viszont a többségét enyhén túl is árazza.

De cserébe minőséget kapsz, stabilitást, egyszerű használni és gyors.

Viszont otthoni használatra egy Windows is tökéletes, kivéve ha tele vagy lével.

2011. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

És megint jön a sok hülye irigy ember,akit zavar ha valaki megteheti...NEM

A HELYESÍRÁSSAL KELL FOGLALKOZNOD,HANEM

A KÉRDÉSSEL,ami nem ez volt:Mik a hibáim...

Sok magyar tahó...

2011. szept. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző:


ja,a sok magyar tahó, de te sem vagy kivétel, azt remélem tudod.

2011. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Remelem te pedig tudod h te a fo tahókhoz (am soka nem hallottam ezt a szot h taho) tartozol am 12 vagyok és nem vagyok magyar csak 2éve beszelem ezt a nyelvet... Szal úgy magyar tahozz le és igen jól mondtad tele vagyok lével...
2011. szept. 4. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!