Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vagy Xbox360 melyik a jobb?

PS3 vagy Xbox360 melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Mivel és mennyi jobb az egyik mint a másik? Jah és hogy a PS3-mat ki lehet-e flash-eltetni és kb mennyibe kerülne?
2011. aug. 22. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést kb 50-szer tették fel! xbox 360
2011. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

PS3-ban van blu ray, és ingyenes a multi, viszont az XBL jobb (kényelmesebb, sokkal jobb menü és marketplace), mint a PSN. Az Xbox gép olcsóbb, mint a PS, viszont a multi fizetős. Szerintem kényelmesebb az xbox controllere, de sokak szerint a másiké jobb. Xboxon nagyobb a támogatás.


Leginkább az exkluzív játékok a döntők, nekem pl. jobban bejött a Halo meg a Gears of War, ezért xboxot vettem, de lehet, hogy neked jobban fog tetszeni a God of War, vagy a Killzone, tehát ezekre a játékokra (és még más exkluzívokra) keress rá.


Döntők lehetnek még, hogy Kinect és PS move, ezekről sajnos nem tudok sokat, de Kinecthez nem nagyon vannak még "komoly" játékok, nagy hely kell neki, viszont nem kell fogni semmit (sokak szerint viszont

éppen ez a rossz benne, ezért jobb a move).



Mivel 8 milla ilyen kérdés van, rákereshetsz az oldal keresőjében is még ilyenekre.

2011. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :). Nekem xbox360-om van de mivel Flash-elt ezért ugrott a net de az annyira nem is fontos. Én játszottam kinecten annyira nem volt nagy élmény. Engem most leginkább a flash-elése érdekel a ps3 mert nem akarok ki adni 10-15 ezreket egy játékért és ha flash-elt a ps3 akkor arról is ugrott a net mi?
2011. aug. 22. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok sokat róla, de igen, multi az biztos nincs.
2011. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 marlboro10000 válasza:
kinek mi.
2011. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!