Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-nak vagy az Xbix 360-nak...

PS3-nak vagy az Xbix 360-nak jobb a grafikája?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 18:10
 1/9 A kérdező kommentje:
*Xbox
2011. aug. 1. 18:13
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a PS3, jobb, okosabb, praktikusabb.

A PS3-nak nem csak a grafikája jobb, hanem 3D technológiát is támogatja, PlayStation Move mozgásérzékelős csomag is van hozzá, DivX-et is lejátssza. Nem véletlenül drágább.

2011. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha HDMI-vel kötöd össze a TV-vel szerintem a PS3nak jobb grafikája van. Én elámultam rajta mikor haveromnál FullHD LED TV-n God of War III-maztunk.
2011. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

PS3-nak jobb, de azért nincs olyan hatalmas különbség a kettő között (szóval nem kell azt hinni, hogy ps3-hoz képest az xbox-nak psp-s grafikája van).

Viszont minden másban ezerszer jobb a PS3 (3D, blu-ray lejátszó, sokkal jobb és több exkluzív játék, ingyen multi, multimédia központ, stb)

2011. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyiknekse


a pc a legjobb


és

2011. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző:


És te hol látod a kérdésben a PC-t?

Mert én sehol sem.

2011. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, PC-nek a legjobb, de ez most konzol :D

Multiplatform játékok nagy részénél egy picit jobb az xboxnak, exkluzívoknál viszont a PS3 egy gyönyör.

2011. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 frankenbob válasza:
Én xbox párti vagyok, de szerintem mindkettő jó csak az a kérdés milyen játékot veszel. Bár néhol a ps3-nál lehet textúra hibákat találni
2011. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi kulonbseg nincsen..ez hulyeseg hogy a ps3szebb

. ezt a fankodas mint az ovodaban komolyan ..Ps3ra jobb jatekok vannak az igaz de nem szebb ..tok ugyanolyan a kepe ..semmivel sem marad el az xbox kepileg ..csak kell nyamatni ezt a fankodast ..fent van youtobon 100ilyen ps3VSxbox ott is latni nincs elteres..sot meg van hogy a box szebb egy hangyafasznyival xd

2014. jan. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!