Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
A dvd lejátszómba tegnap betettem egy írott dvd lemezt és félig le is játszotta a filmet.Aztán fogta magát és megállt.Próbáltam újra indítani,de semmi:S..ugyanúgy nem játszotta le.Aztán betettem egy rendes DVD lemezt,de már azt sem játszotta le.Mindegyikre csak azt írta ki,hogy ERR lemez vagy No disc.Próbáltam még egy csomó lemezt,de utána már semmit nem játszott le. Mi lehet a gond?
2011. júl. 30. 11:38
 1/4 anonim válasza:
Ma már vannak DVD lejátszók amik nem játszanak írott lemezeket, mert felismerik elvileg. Ennyit tudok mondani!
2011. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De eddig mindig lejátszott mindent sose volt vele gond .Csak most lett vele valami.
2011. júl. 30. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos szervízbe kell küldened, ugyanis a dvd-ket nem tudja beolvasni.


Vagy maga a lézerfej, vagy az irányító elektronikája hibásodott meg, de lehet még a fejtovábbító motor hibája is.

Ha motor, vagy elektronika, akkor aránylag olcsó a javítása, ha fej, az kapásból 10- ezer forint....


Ha olcsóbb kategóriás a dvd-d, érdemesebb lenne egy másikat venni.....


Bocs :-(

2011. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!