Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2g-s ipod nano valamiért nem...

2g-s ipod nano valamiért nem jó. Azt írja ki, hogy a FireWire kapcsolat nem támogatott. Zeneszámok átmásolásához használja az usb kábelt. Nyugtázás középső gombbal. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
És megnyomom a középsőt, de semmi. És állandóan kiírja, hiába nyomom. És ilyenkor nemlátom sem a menüt, sem hogy mit hallgatok, hangosítani és halkítani sem tudom, és ami a legbosszantóbb, hogy sehogy sem tudom kikapcsolni. Már visszaállítottam itunes-ba is, és még így sem jó. Már egyszerűen nem tudok vele mit csinálni. Azt sem tudom, hogy mi az a FireWire... :S Ezt hogy tudnám visszaállítani? És ha esetleg nem sikerülne, hova tudom vinni szervizbe?
2010. febr. 4. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
2010. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!