Milyen tv-t vegyünk? Most készülünk tv-t venni. LCD vagy Led? Hd vagy full HD? Samsung, Sony vagy Panasonic? Azt már tudjuk, hogy 80 cm átmérőjűt szeretnénk.

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 09:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Panasonic viera lcd nagyon jók
2011. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekunk is ez van csak 106-ba
2011. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
FullHD-t mindenképp. LED-et én jobban szeretem. Kevesebbet fogyaszt, és gyönyörű képet ad. Gyártóként az LG-t tudom javasolni. Nekünk is LG LED FullHD TV-nk van, 106cm-es. Gyönyörű, teljesen meg vagyunk vele elégedve már 1 éve.
2011. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Nekünk eddig a Samsungot ajánlották. Most már teljesen tanácstalanok vagyunk.
2011. júl. 29. 09:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Először is tisztázni kell, hogy mire fogod használni :) Milyen a jelenlegi rendelkezésedre álló jelforrás, milyen egyéb eszközöket működtetsz róla stb.
2011. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Utolsó +1, sokat számít az is, így van. Mi ugye rengeteg filmet nézünk rajta, rendszerint 1080p-ben, pendrive-ról. Meg T-Home, ott is aktiválva vannak a HD csatornák. Mi használjuk, nekünk ez megérte, lehet h nektek nem.

3. voltam.

2011. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
LCD-t semmiféleképpen! Akkor már inkább LED, abból is Full Hd-s. Hogy a három közül melyiket, szerintem az olyan kérdés, mint az, h BMW-t vagy Mercedes-t. :)
2011. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 sniper'96 válasza:
Egyértelműen Samsungot vagy Sonyt és lehetőleg legyen Full HD! Hogy LED vagy LCD az több dologtól függ.... 1: A LED drágább de kevesebbet fogyaszt (Az LCD fordítva) 2: Mire hsználod stb....
2011. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Plazma szóba sem jöhet?

Akkor egyértelműen LED.

2011-ben már mindenképp FullHD-t vegyél, bár ilyen kis képernyőn nincs olyan hatalmas különbség.

Márkák közül Sony és Samsung a legajánlottabb, bár Sony drágább enyhén.

LG sem rossz, de inkább Sony/Samsung.

2011. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. A LED TV-k is LCD tv-k, csak LED adja a háttérvilágítást.

2. Tavaly 3 tv-t kellett vennem. Vettem egy Samsungot először, 2 hónap alatt meghalt (képernyő bal harmada meghalt). Amíg kijött a szerelő, vettem egy újat., szintén Samsungot. 2 hónap múlva meghalt (3 sor bevakult). A 3 tv egy LG volt, most azt használom hiba nélkül karácsony óta. Ja, és nem a leggagyibbakat vettem (Első samu 150, második 170 volt. A LG LED-es, szintén 170-ért). Azóta nem veszek semmilyen samsung dolgot, és boldog ember vagyok.

2011. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!