Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopot vegyek vagy Ipad 2-őt?

Laptopot vegyek vagy Ipad 2-őt?

Figyelt kérdés
Eddig csak laptopot akartam...de most a media marktban megláttam egy ipadot ami rendesen működött (nem volt lekódolva semmi...és nagyon tetszett.csak ennyi bajom volt hogy l facebooknál nem adta ki a chatet a youtube-on kívül más flashes videókat nem tudott lejátszani..ezt meg lehet valahogy oldani..és akinek van az mit gondol róla..helyettesít eg laptopt..szerintem nem..de azért megkérdezem ..mert ha megveszem laptopot az életben nem lesz pénzem ipad re..
2011. júl. 28. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben laptopot vennék. El is mondom miért: A laptopon valószínűleg windows fut, tehát sokkal könnyebb rá programokat találni (egy Ipad2-vel lehet, hogy szenvedni fogsz). Olcsóbb a lap-top, miközben erősebb is, így akár néhány játékot tudsz rajta futtatni is. A laptopot könnyebb is kezelni a billentyűzet miatt, azonban az Ipad2-nek érintőképernyője van ami egyrészt sokkal nagyobb buli, meg utazáskor könnyebb is kezelni.

Viszont ha otthonra akarod (főleg), esetleg munka vagy ilyesmi, akkor laptop. Az Ipad2 pedig tökéletes egy másodlagos "gépnek".


De ez csak az én véleményem :)

2011. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen...ez van tényleg..csk annyira megtetszett..meg olyan modern..de még nem tökéletes mert de cd-t nem lehet bele rakni stb.stb..negyon a modern világhoz alkalmazkodik de még ennyira nem modern minden amíg használunk cd-ket dvd-ket stb..de írjatok még :) kíváncsi vagyok
2011. júl. 28. 13:12
 3/5 bix válasza:

mire kell??? flash nem fog rajta menni, se most se máskor. vannak rá megoldások kolléga játszott is velük de valahogy egyik se volt stabil vagy meggyőző...


sok dologra jó, de ha elmúlik a varázs akkor marad a kényelmetlen és lassú gépelés, és a mindenre jó de úgy igazából semmire nem használod érzés. én tuti notit vennék

2011. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor inkább laptopot veszek...max ha megint lessz pénzem akor veszek galaxy tabet..talán olcsóbb nekem bőven jó az is
2011. júl. 28. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
laptopot. sokkal több mindenre lehet használni. az ipaden gépelni is rosszabb, meg flash sincs rajta.
2011. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!