Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az MP3-ak manapság mért ilyen...

Az MP3-ak manapság mért ilyen olcsók?

Figyelt kérdés
Az LG GD 330 telefonomba akartam füllhallgatót venni,viszont mikor megláttam,hogy 5000 FT egy füllhellgató bele inkább Kb. 2 hónapja vettem magamnak elég jó MP3-mat az Intersparban 2500 FT-ért.Magában azaz USB kábel és Füllhalgató került volna egy rendes szaküzletben 6000 FT-ba.
2011. júl. 26. 12:02
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
nem minden mp3 olyan olcsó. sőt. van ami drágább mint egy okostelefon, de azt más vásárlóközönségnek is szánják.
2011. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
nem mind az. haverom is vett 3k-ér a tecsóba 2 gigásat aztán 2 nap múlva vitte vissza, mert beszart. mondjuk régen tényleg drágábbak voltak. 7 éve az 1 gigás sansám 40k-ba került, ma meg már 20k-ér osztják a 8 gigás sandiskeket. 1 ipod classic mondjuk még ma is 80 ezer ft.
2011. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélem azt tudod, hogy a 6 rongyos fülhallgató enyhén jobban szól, mint az a 200 forintos amit belepakoltam az mp3adba.

És egy minőségi mp3 is 15 rongyba kerül.

Telefonból meg mindenből lehet olcsót venni, de az úgy is fog működni, minőség pénzbe kerül.

2011. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát mondjuk azért az az LG szabványú füles is eléggé filléres lehet...
2011. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,de magában már Zen Stone-okat 4000 FT-ért osztogatnak aminek elég jó neve van.
2011. júl. 27. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Az sem valami jó.

Lehet már nem gagyi szar, de a minimum ami alább nem lehet adni az Sandisk Sansa Clip+, 4 gigás kb 10k-ért osztogajták.

És az már tényleg jól szól, meg minden, de ahhoz is elég ratyi fülest adnak, még egy fél milliós mp3-hoz is szar fülest adnak.

2011. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!