Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet még manapság ÚJ PS2-t...

Lehet még manapság ÚJ PS2-t venni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Mohácson lakok minden nap látom az újságban pl.: Tesco, Euronics stb... Neten is lehet rendelni... Miért ne lehetne?? Korunk egyik legkedveltebb konzolja...
2011. júl. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze! Én is a napokban vettem egyet, gond nélkül ideért, és még az ára sem veri az eget.

Ez a konzol: [link]

Plusz ugye ajánlatos mellé 1 memóriakártyát is venni, amire mented a cuccokat, azt én innen rendeltem hozzá: [link]

30.000 Forintban megáll az egész. (Plusz ugye a játékok, de én azokat vateráról rendeltem hozzá.)

2011. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet,persze...sőt a legtöbb játékot még ehez a konzolhoz is kiadják. Ajánlom figyelmedbe az 576.hu -t.
2011. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

576-ot ajánlod??

Hát az drágaságban verhetetlen már nem azért!

2011. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, ez a legjobb az egész konzoltársaság közt. Erre készültek a legtöbb játékok is.

Persze, hogy lehet kapni új PS2-t.

2011. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És inkább megveszed jó drágán a cuccokat mert ők jó konzoltársaság? :D

Már az újságuk se régi!

2011. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!