Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo Wii játékok kiírása...

Nintendo Wii játékok kiírása DVD-re! De hogyan?

Figyelt kérdés
Vettem egy softmoddolt (chippelt) Wii-t használtan, az lenne a kérdésem, letöltöttem torrentről egy PAL típusú iso-s játékot, na most ezt hogy tudom kiírni DVD-re, vagy hogy milyen DVD kell neki, egyrétegű azt tudom, de hogy -R +R vagy RW. A programot azt tudom, hogy az IMGBurn az ajánlott, de hogy ott mit, sok videót láttam már, hogy csinálja, vki csak simán kiírja, vki még vmit átállít az IMGBurn menüjébe, vki Maximumom írja, vki csak 4x sebesség alatt. (ez a jó gondolom) Akinek van chippelt wii-je, legyen szíves válaszoljon hogy kell. Hülyeség kíméljen.
2011. júl. 25. 21:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!