Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo Wii játékok kiírása...

Nintendo Wii játékok kiírása DVD-re! De hogyan?

Figyelt kérdés
Vettem egy softmoddolt (chippelt) Wii-t használtan, az lenne a kérdésem, letöltöttem torrentről egy PAL típusú iso-s játékot, na most ezt hogy tudom kiírni DVD-re, vagy hogy milyen DVD kell neki, egyrétegű azt tudom, de hogy -R +R vagy RW. A programot azt tudom, hogy az IMGBurn az ajánlott, de hogy ott mit, sok videót láttam már, hogy csinálja, vki csak simán kiírja, vki még vmit átállít az IMGBurn menüjébe, vki Maximumom írja, vki csak 4x sebesség alatt. (ez a jó gondolom) Akinek van chippelt wii-je, legyen szíves válaszoljon hogy kell. Hülyeség kíméljen.
2011. júl. 26. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kéz a Wii ISO fájlokat szeretnénk égetni a backup DVD lemezek esetében, hogyan kell csinálni? Itt ImgBurn a szabad ISO-író szoftver, a művelet nagyon egyszerű, ha lehet kapni yo!


ImgBurn Support CD / DVD / HD DVD / Blu-ray és a többi lemez image file-hoz éget, jelenleg támogatott képfájl formátumban BIN, DI, DVD, GI, IMG, ISO, MDS, NRG a PDI, szinte közös CD-kép fájlformátumot támogat. ImgBurn mellett a CD ISO fájlt kell égetni egy DVD lemezre, ők is támogatják az adatok égő, CD-ROM mentés, stb, egyszerű, sima, mínusz összes erőforrást, könnyen használható, mint túl sokat költeni pénzt, hogy megvásárolja a Nero További Hello!


Szoftver neve:ImgBurn


Szoftver verzió:2.4.0.0


Szoftver típusa:Ingyenes


Nyelv:Angol


Rendszer támogatás:A Windows 95/98/NT/2000/XP/2003/Vista


Hivatalos honlapja: [link]


Közvetlen letöltés:Kattintson ide



Burn Wii biztonsági mentés megközelítés:


1. lépés Megfelelően a fenti honlapon, hogy töltse le a szoftvert ImgBurn-vissza van telepítve, nyomja meg a [Start] → sorozatot [Minden program] → [ImgBurn] → "ImgBurn", nyissa meg a ImgBurn program fő program.



2. lépés nyílt ImgBurn szoftver, két ablak jelenik meg, követve a "ImgBurn Log" ablakot úgy tervezték meg a rendszer információs és működési nyilvántartás használni. Viszonylag nagy ablakImgBurnA fő program ablak. Ha fáradtnak érzi magát, akkor lehet a következő "ImgBurn Napló" ablak zárva van, ne nézd, hogy nem számít.



3. lépés Megkezdéséhez, hogy éget a ISO-fájlt a CD, akkor egymás után nyomja meg a [Mode] → [írása] váltani programozási mód, ha nem vált programozási mód, akkor a munka nem tudja elindítani égő yo.



4. lépés Majd a "Válasszon egy fájlt ..." jobbra a "Browser egy fájl", kattintson az ikonra, válassza ki szeretne írni egy lemezt képet, és nyomja meg a [Megnyitás].



5. lépés Miután kiválasztotta a jó égnek képet, az első üres lemezt az égő. Majd a "Destination" válassza ki a következő DVD-író, az égő, ha sok a készletek, akkor,Kiválasztani a megfelelő yo. A következő két lehetőség:


"Test Mode": közvetlenül nem éget, éget csak teszt. (Ha meg szeretné írni a lemezt, ez nem hook)


"Ellenőrzése": Burn végzett, a lemez automatikusan ellenőrzi a funkció, hogy a hibátlan írás a CD-t.


Ez a két lehetőség, általában csak ellenőrzi a "ellenőrzése" opciót, hogy automatikusan ellenőrzi, hogy éget, ha úgy gondolja, a CD nagyon olcsó, az idő drágább, akkor nem tudja ellenőrizni a "ellenőrzése" opciót, várja meg a hitelesítési éget közvetlenül használni.



6. lépés Nos, miután minden készen, akkor elkezd égő Hello. Kattintson közvetlenül az alján a [írása] gombot a felvétel elindításához. Ha nem tudja ezt a gombot megnyomja, akkor lehet, hogy elfelejtette, hogy egy üres CD Helló, kérjük, hogy egy üres lemezt az égő bar.



7. lépés amikor a következő képernyő jelenik meg, jelezve a folyamatos munka égett, így ment a 100% kész. Ha azt szeretnénk, hogy éget el a meghajtó tálcát automatikusan kitöltött, akkor jelölje be a "Eject tálca" projekt, amikor a letöltés befejeződött, éget automatikusan kilép tálca,Segíts nekünk való jobb hozzáférés CD-t.



8. lépés amikor "Operation sikeresen!" Párbeszédablak, ha az írás befejeződött, mondta Hello. Írás után teljes lesz egy nagyon édes hang, ha úgy gondolja, ő volt nagyon zajos, akkor a [Tools] → [Settings] → [Hangok], majd lemondta csekken, vagy helyébe másik hang tetszik.


Kérem a zöldkezemet :D

2011. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem működik, Win7-em van. IMGBURN nem működik Win7-en. :) Marad a Nero.
2011. aug. 2. 08:19
 3/3 neonzorr:) válasza:
De ha újabb verziót töltesz le mint pl:2.5.5.0 akkor megy win7-en is. Én most írtam ki egy játékot vele és majd este fele tesztelem hogy jó-e.:D
2011. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!