Nagy a baj ha lefagy jatek kozben az xbox360?

Figyelt kérdés
Nem reg vettem a gepet pontosan xbox360 250gb slim ujonan! Bf bad company 2 eredetivel jatszottam Dvd-rol aztan elso palyan kifagyot :-\ Nincs flash a gep azt hozzatenem! Es az elso fagyas eddig jatszotam Medal of honoral es a Halo reach is de ott nem volt ilyen problemam! Most ez a gep hibaja vagy a jatekke?
2011. júl. 12. 16:00
 1/4 A kérdező kommentje:
hozzatenem single nyomtam!
2011. júl. 12. 16:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen battlefield 2-vel (nem bc), és az a lemez hibája volt, de ezt egyszerű megtudni, ha feltudod tenni hdd-re, akkor valószínűleg nincs baja a lemeznek, ha pedig úgy fagytál ki, de csak ebben a játékban, akkor lehet szoftver hiba is, PC-n is kiakad néha a játék, az is ugyanilyen bug.
2011. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Remélem nem a DVD lejátszóval van a gond! :S

Amúgy olvassa a játékokat, csak most hogy ráraktam HDD nincs ilyen problémám!


És van olyan hogy pl.: vettem egy játékot legyen ez akkor a BF Bad company 2 elkezdek vele multin játszani (HDD nélkül) tehát lemezen játszok akkor el kezd laggolni a játék! Kikapcsoltam, haza jöttem ráraktam HDD már nem laggol a játék! Amúgy Single playeren röccenés mentesen fut ha lemezen játszok! Van ilyen? ÓÓ nagyon félek hogy valami baja van!:(


Amúgy még egy kérdésem lenne ha neadj isten bejönne valami komoly baj, akkor van ez a [link]

Itt lehet megrendelni a futár hogy ide jöjjön aztán elvigye a gépet ha baja van, mert hogy vidéki vagyok és igy halottam! Vagy oda vigyem be ahol vettem a gépet?

2011. júl. 12. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom garanciálisan vetted a gépet, nekem az a véleményem, hogy a boltok sokkal gyorsabban helyrerakják mint a hivatalos szervíz, minden terméknél így van kb..
2011. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!