Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen 5.1 es hangrendszert...

Milyen 5.1 es hangrendszert vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kb 30nm -es szoba és oda kéne térhangzásos hangrendszer.Logitech, Genius és Creative jöhet számításba max 30e ig.
2011. júl. 7. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi, még az első fadobozos Genius DHT-510 van, nagyon elégedett vagyok vele. Csak ajánlani tudom, gondolom az újabb fadobozos szériák is jók. Creative-ot hallgattam már, nekem nem tetszett a hangja. Lehet azért, mert műanyag volt, és sajnos a Logitechek is azok, azt hiszem.
2011. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azok, de geniusban is van müanyag dobozos =). És hangerőre, térhangzásra, hangminőségre mit gondolsz róla?
2011. júl. 7. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a Genius sorozatot csak akkor ajánlom, ha kevés pénzed van. Egész jó a hangminősége(bár dörgő mélyei vannak) és a teljesítménye, de a felhasznált elektronika nagyon silány minőségű, már 8-at javítottam belőle, amiből kettő a sajátom volt. Ha ez nem zavar, akkor érdemes beszerezni egyet a Home Theater sorozatból, pl ezt:

[link]

Ha "kicsit" több pénzed van, akkor ezt, jobb minőség minden tekintetben:

[link]


De mivel ez duplája az általad említettnek, a Geniust ajánlom.

2011. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De miért vennél műanyagot? Épp ezért mondtam, hogy a fa jó, olyat vegyél. Ennyiért pedig csak a Geniusnak van fája.
2011. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szó: JAMO
2011. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utcsónál a pont! JAMO!!!!


De mondjuk egy igazi HIGH-END JAMO több százezer!!! esetleg belépő szintűt kapsz 30-ért!! vagy inkább gyűjts még hozzá!


Múltkor láttam csak sima álló hangfalpárt JAMO márkát: 119.990HUF volt! ;) Egy biztos: MEGÉRI AZ ÁRÁT!

2011. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De mi a probléma a műanyag dobozosokkal? Amúgy HTPC-hez lenne.
2011. júl. 12. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!