Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem bírok zenét hallgatn...

Miért nem bírok zenét hallgatni a DSi-mel?

Figyelt kérdés

Egy OGG formátumú zenét átkonvertáltam AAC-re (ugyanis a DSi csak ilyen zenét tud lejátszani).

Mivel nem tudom, hogy a memóriakártyán melyik mappába kell rakni a zenét, biztonságból minden lehetséges helyre másoltam 1-1 zenét.

Miért van az, hogy a zenelejátszó program mégse találta megy egyik zenét se??


2011. júl. 6. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, nekem elsőre felismerte.Biztos .aac-re konvertáltad a zenét, és milyen konvertálóval?
2011. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egészbizos, hogy AAC-re, FormatFactory 2.60-nal.
2011. júl. 6. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáltál már a memóriakártyára képet másolni és azt gépre rakni?Ha az sem megy, akkor az a memóriakártya nem támogatott a DSi rendszerében.
2011. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha arra gondolsz, hogy amit a PC-vel rárakok a kártyára, azt meg tudja-e nyitnia DS, akkor a válasz nem.

Viszont a DS-del simán tudok fotózni a kártyára.

2011. júl. 6. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
A DSi a számítógépről átrakott képet alapból nem tudja megnyitni, ezt direkt csinálták meg így.Próbáld meg a Nero Nintendo DSi-os szoftverjét használni, ez direkt DSi zenékre van tervezve: [link]
2011. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az nem jó, mert pénzbe kerül. :(

Telepítettem a trial verzióját, de az meg azt írja ki, hogy a kipróbálásra szánt idő lejárt! :(

2011. júl. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!