Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes lecserélni PS3/Xbox360...

Érdemes lecserélni PS3/Xbox360 konzolunkat egy Wii U-ra ha kijön?

Figyelt kérdés
Mert ahogy olvastam a BF3 is 30FPS fog pörögni Xbox360 és PS3 mivel már nem bírják a masinák!
2011. jún. 25. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég öregek a jelenlegi konzolok, gyengék is, de azért, mert a BF3 nem 400FPS-sel fog futni még nem szarok.

PS3 gameplayt már lehetett látni, egyértelműen nem egy PC, de még így is nagyon szép játék.


Wii U-ra akkor érdemes lecserélni, ha casual játékos vagy, de akkor meg már alapból Wii-d lenne.

Hiába lesz Wii U-n pár hardcore játékosnak való játék, az akkor is jobb lesz a 2 régi konzolon.

Ha viszont casual játékos vagy, tehát bejönnek az ilyen Sonic meg hasonló játékok, akkor cseréld le.


Nekem pl sosem érné meg lecserélni még a nem használt PSP-met sem egy Nintendo termékre, mert nem én vagyok a célcsoport

2011. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csicsek Zoltán ***** válasza:

a mesék azt mondják, hogy az új xbox is 2012-ben jön ki tehát...

én egyébként egy PSV-t fogok beszerezni PS-fan lévén

2011. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem a wii u még mindig csak nintendos dolgokat játszik le vagyis se dvd,se bluray -t nem játszik le... és sztem most sem lesz olyan hűde hűde grafija (bár én leszarom a grafit) az online sose volt a nintendo az asztala hát még meglátjuk mi lesz a wii u-ből ha megjelent ;D
2011. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2012-ben biztos nem lesz új xbox.

Ha már bejelentették volna, hogy elkezdtek rajta dolgozni, akkor onnantól kezdve minimum 3 év, mire meg is jelenhet.

És még az sem volt bejelentve, hogy elkezdtek tervezni bármit is.

Sony nemrég jelentette be, hogy PS4-en elkezdtek dolgozni, de az innen még minimum 3 év

2011. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csicsek Zoltán ***** válasza:

hát a Sony azt mondta, hogy a "hármak" közül ő fogja utoljára kiadni a legújabb asztali konzolját.

egyébként itt van:

[link]

most, hogy jobban megnéztem a linket az van beleírva, hogy 2013-ban jön ki(nem úgy mint a címben. na mindegy).

2011. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, nem kéne pletykákra hallgatni.

Gyors regisztrálok egy blog.hu-s oldalt, és kiírom, hogy jövőhéten jön az új xbox. Nem hinném, hogy bárki is elhinné.

Lehet, hogy a PS4 fog megint utoljára kijönni (örülnék neki, később kéne a 3-mat lecserélnem, és remélhetőleg megint kapna valami extrát az xbox-hoz képest), de a box akkor sem jön jövőre, minimum 2 év, inkább 3

2011. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csicsek Zoltán ***** válasza:
igen egyébként valószínű, hogy a tízéves évfordulójára fog kijönni
2011. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!