Megéri egy asztali pc-t lecserélni laptopra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat játszol, akkor nem. Egy asztali PC-nek megfelelő video teljesítményű laptop kétszer annyiba is kerül.
2011. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 homo ludensz ***** válasza:
A laptop akkor "éri" meg ha gyakran helyet változtatsz hiszen azért találták ki. Magam is elgondolkodtam ezen de télen meleg,nyáron hűvös van a nappali sarkában és itt ugye az íróasztalom is. 22" monitoron filmet nézek,néha játszom, zenét vagy rádiót hallgatok a tv. tuner is benne van. Melyik laptop tudja ezt pld. még ha rásüt a nap is?? Elfér itt a PC. a lábamnál és ha megunom akkor felállok és mást csinálok.
2011. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy nem csrélném le. egy laptop után megváltás ide ülni az asztali pc-mhez.
2011. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pink07 ***** válasza:
Szerintem a laptop jobb, ha van egy erősed. Olyan, mint egy asztaligép, ha az asztalra teszed, de hordozható is, így feltöltve, akun, még az ágyikóba is viheted.
2011. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha játékra kell akkor a laptop felejtős, nem tudod fejleszteni ha szükségessé válik.
2011. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem amire kell az filmezés,zene hallgatás és msn. Néha hóba 1 kis játék(counter strike,quake3,gta san andreas)
2011. máj. 28. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyiben kimerülnek az igényeid akkor egy 100000-130000 Ft körüli laptop bőven megteszi.
2011. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!