Szemikeee kérdése:

Xbox 360 hack lehetséges?

Figyelt kérdés
Nos azt szeretném megtudni hogy az xbox360 at lehet e hackelni? Mivel én szeretnék venni és tudni szeretném. Olyat is hallottam már hogy ha meg hackelem akkor nem tudok multizni de mivel én szlovákiai vagyok ezt hogy tudom lehetővé tenni hogy multizhassak??
2011. jún. 24. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Flashelésnek hívják.

Ha kiflasheled nem tudsz multizni.

Ha eredetibe játszol akkor meg tudsz ha veszel gold előfizetést évente 10 ezer forintért. ami nálatok nemtom mennyi euró

2011. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudsz multizni ha ki falsherled nekem is meg ismerősömnek is már 3éve faéshelve van az xboxunk és nem bannoltak
2011. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az mind1 hogy új xbox360 vagy a régebbi fajta?
2011. jún. 24. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én úgy tudom hogy az új slimek közül nem mind1iket lehet flashelni, hanem csak a Liteon 9504-es drive-osokat. De javítsatok ki ha tévednék. Béke veletek! További szép napot!

Üdv!

2011. jún. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha lehet akkor elitet vegyél vagy 2010novemberi xboxot!


[link]

Ez meg is van flashelve!

2011. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elite: [link] Vagy ezt! De ez nincs meg flashelve!

vagy ez a slim amit még lehet flashelni! [link]

2011. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!