Szerinted melyik jobb Xbox live vagy PSN?

Figyelt kérdés
Szerinted melyik jobb Xbox live vagy PSN (Playstation Network) ? Kérlek, ha válaszolsz indokold.
2011. jún. 19. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Xbox live......
2011. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Indok: felhasználó barátabb
2011. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

XBLIVE:

Érvek:

azért jobb, mert biztonságosabb, és stabilabb.MSN/Facebook/Twitter folyamatos kapcsolat, Xbox Live party, egyszerre több profilba be lehet jelenkezni ha 2db joy al nyomjátok. és olcsobbak a játékok/kiekészitök(dlc-k) és ha cod fan vagy akkor hamarabb megkapod a dlc-k et.


Ellenérvek:

Fizetös, szerintem nem valami letisztult a Marketplace,


PSN:

Érvek:

Ingyenes,nekem jobban tetszik a psn felülete,


Ellenérvek:

nem megbiszható,instabil,egyszerre csak 1 profilba lehet be jelenkezni,

2011. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azert, mert a PSN-t sikerult feltorni nem neveznem instabilnak.

Ugyanugy van 0-24.


Amugy Live tenyleg jobb, ez az egyetlen elonye a boxnak (na jo, meg az hogy olcsobb), ezt a PS3 tulajok is beismerik.

De ha most akarsz konzolt venni ne ez alapjan donts, mert PSN-en is ugyanugy lehet jatszani, DLC-ket, demokat, jatekokat, temakat, mindent letolteni, es ingyen van.

Live-ba meg vannak aprosagok, cserebe fizetos is.

2011. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi véleményeket is. :)

Nekem is xbox live kicsit jobban tetszik, de kárpótlásul :/ fizetni kell a gold tagságért. De most az 9990Ft 12 hónapra nem pénz.


Na meg a másik hogy a PSN-t feltörte az Anonymus nevü hacker csapat. Mi ez már? Oo


Egy kérdés: XBOX live-on sok magyar van? Mert jó lenne találni egy jó kis magyar társaságot.

2011. jún. 19. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Találsz, én kifejezetten nem is kerestem, de úgy is találtam egy csomót
2011. jún. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

23:11


Ha a Live lett volna a célpont, azt is ugyanúgy feltörik.

Biztonság szempontjából az sem feltörhetetlen, PSN-t is csak azért törték fel, mert a hackereknek nem tetszett a Sony 1-2 lépése.

2011. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!