Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik, hogy az univerzális...

Létezik, hogy az univerzális távirányító pont az én tévémhez nem jó?

Figyelt kérdés
Amit vettem, az 650 kódot tud, de az én tv készülékemhez tartozó kódok közül egyikkel sem műküdik. Van a tv hátulján egy 3 jegyű típuskód, de az meg a távirányító listájába nincs benne.
2009. márc. 23. 09:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én is feladom...
2009. márc. 23. 11:22
 12/21 anonim ***** válasza:
Az önprogi több percig is eltarthat, hisz úgy kell végig pörgetnie a 650 kódot, hogy közben neked is legyen időd megnyomni a gombot. 10-15 percet is elszórakozhatnak...
2009. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Ha végképp nem boldogulsz a távirányitóval vegyél egy másikat amikor a Lidl-ben akciós. Ez a legjobb távirányitó a piacon ár/érték arányban. Tanitani is lehet azaz, ha van egy működő távirányitód átveszi tőle a kódot.
2009. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A SAT a muholdvevo. Azt akkor kellene megnyomnod, ha ahhoz akarnad programozni a taviranyitot. A tv1-el probald eloszor, majd ha nem megy, akkor a kettovel.

Ne add fel, szerintem menni fog, de legy turelmes. Ennyit meger.

En is eljatszottam mar tobb tv-nel, ismerem a helyzetet, nagyon idegesito tud lenni, de allj hozza higgadtan akkor, amikor van ra akar egy orad is es meg tudod csinalni.

2009. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Szoval nyomd meg a set-et, tartsd lenyomva es akkor nyomd meg a tv1-et, ha ekkor elkezd folyamatosan villogni a led, akkor jo, akkor keres.
2009. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Folyamatosan villogni? Vagy villog, vagy folyamatosan világít...akkor jó, ha villog, akkor keres, ugye?

És hogy kell megtanítani, hogy átvegye egy másik távirányító programját? Ilyet még nem hallottam..

2009. márc. 23. 14:42
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha van leírásod hozzá akkor fotózd vagy szkenneld be, talán többet segíthetünk. Esetleg az uni távvezérlőd típusának megadása is lendíthet a dolgon.

Hiába mondanám hogy nyomd ezt meg azt, ha éppen olyan gomb nincs, vagy másként működik. Olyannal is találkoztam már hogy az uni készülék hatótávolsága egyszerűen kisebb volt mint az eredetié, így azonos távolságból nem is működött.

2009. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amint lesz egy kis időm képet is megmutatom. A típusa egyébként Skymaster
2009. márc. 25. 15:05
 19/21 anonim ***** válasza:

Tanítani úgy kell ha megvan az eredeti, h meg kell nyomni az eredetin az univerzális vevője felé fordítva a megfelelő gombot majd az univerzálison hozzárendelni a megfelelő gombhoz.


Vagyis pl. megnyomod a kikapcsoló gombot az eredetin, ezt eltárolja az univerzális majd a legtöbb irányítónál le kell nyomni azt a gombot, amihez hozzá akarod rendelni ( értelemszerűen a kikapcsológombot). Így egyesével lehet megtanítani neki, h melyik gombbal mit csináljon. Nagyon hosszadalmas és babramunka ezért van az, h megpróbálja kitalálni ill. lehet reménykedni, h ismeri a TV-det és szabványos dolgokat használ amik előre bele vannak programozva.

2009. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Annó úgyan ez volt a próblémám nekem is. És ha valamiek gombot nyomva tartottad akkor akkor végig lépet minden kodón magától és a kikapcsolót nyomta meg. Tehát tévé bekapcs oda írányitod a távírányitod. Én oda raktam egy fényképezőt és felvettem videóval 2-3 percen belül ki is kapcsolt a tévé, majd meg ismételtem aztán résen voltam már és amikor ki kapcsolt lenyomtam a set gombot azzal megjegyezte azt a kodót.
2009. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!