Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az LG-ről,...

Fuuton kérdése:

Mi a véleményetek az LG-ről, mint márkáról?

Figyelt kérdés

Most készülök venni TV-t és az LG-nek a 47LW650S típusú Cinema 3D-s TV-jére gondoltam.

Mi a véleményetek erről a TV-ről, és a minőségéről az LG TV-knek?


2011. jún. 15. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem az LG az egyik kedvenc márkám ilyen téren, legyen az mobil, v TV akár, eddig soha nem volt vele gondom, nem kellett megreklamálnom se (ez más márkával már sajnos előfordult), én teljesen elégedett vagyok, merem ajánlani
2011. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 homo ludensz ***** válasza:
Már vagy 2 éve használok egy 22"-os LG monitor-tévét a legnagyobb megelégedéssel. Igaz hogy más tapasztalatom a LG-vel nincs, mivel a tévéim Samsungok s igazából azok sem mai darabok. Azt hiszem az LG már olyan szinten dobja piacra a portékáit hogy én is elfogadnék egy ilyen készüléket.
2011. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kolo ***** válasza:
LG a monitorom, most a második LG telefonomat nyúzom, semmi bajom nem volt eddig a márkával. Én szeretem őket. :)
2011. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az hogy soha többet nem veszek LG!
2011. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

raj vagy azt gondolom :D lg 3d tv ;)


mondjuk én sosem fogom megérteni hogy mért jo ez a 3d mánia...tökre nincs semmi értelme.. nem nyulnak ki a tv-böl meg semmi sőt. ugy az 5. 3D mozim után inkább csak nyüg volt az arcomon az a szemüveg -.- kom rohadt uncsi már szentem csak idegesit hogy szemüvegben kellmoziban ülnöm

de hogy még otthon is hordjam azt a szar szemüveget :O felháborito ráadásul ilyen drágán... öcsém vegyél inkább valami értelmes dolgot félmillioért mert ez nevetséges-.-

vagy cigány vagy vagy valami überkocka állat aki 3D-ben akarja tolni a wowot pedig hd se kell hozzá mert szar a grafja

2011. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár én Sony párti vagyok, nekem is vannak LG cuccaim (monitor, DVD író) és meg vagyok velük elégedve!

Szerintem jó márka! :)

2011. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 homo ludensz ***** válasza:
A 3D még gyermekcipőben jár és akár az LG akár más márka szeretné eladni a tákolmányait. Egyszer jártam úgy hogy kétszázezer úgy jött hogy nem vártam erre vettem egy Samsungot s ma már ha kitenném lomtalanításkor a guberálónak fizetnem kéne hogy elvigye,így hát nézem mert működik. Ezen a tv.-n amin most töprengsz két év múlva nevetni fogsz hidd el. Sem az adás sem a tv. nem kiforrott.(magyar adás).
2011. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!