Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Magnat...

Mi a véleményetek a Magnat márkáról? Minden érdekel : ) Mélyládát szeretnék venni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobb márka, nekem is ilyenem van.
2010. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt erősen megcáfolom. :D

Magnat elég gagyi úm. túl kínai de neki is vannak kiemelkedő termékei. Van egy erős sejtésem hogy a Magnat sub300-ra pályázol (30cm-es hangszóróval szerelt reflex láda újonnan 50-60ezer körül). Én tuti nem venném meg, de az én vagyok. :D Nem ér még 20 ezret sem sztem (priviben ha gondolod leírom miért ez a véleményem), de a többi láda sem ami ebben az ársávban mozog. Ha így nézük úgy már megéri az árát, sőtt, egész jó, úgyhogy végeredményben ajánlom. Azért csak egy 30-as hangszóró van benne, még ha "csak" 90W-ot eszik is, de könnyebben boldogul mint egy 25-ös vagy 20-as hasonló árkat-ban. Mozira annyi pénzért jó választás.

2010. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!