Hogy csinálhatnám meg az mp4-emet? (LG FM37)

Figyelt kérdés

Van egy LG FM37 nevű mp4-em

pár napja ráraktam egy win7-et

és amikor már fentvolt rajta kihúztam a gépből

és ilyenkor mindig kiírja,hogy rebuilding the library, please wait és betölti

de most emögé még berakta,hogy 00% és úgymaradt:D

00%-nál megállt


2011. jún. 12. 23:32
 1/5 anonim válasza:
Reset, restart, akkuki-aztán be. Majd ha felállt esetleg a rendszere, akkor nyomj rá egy formatot.
2011. júl. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Látom, hogy régi a feltett kérdés, de azért érdekelne, hogy sikerült-e megoldanod a problémát.


A kérdésed szerint te az mp4-es lejátszóra feltelepítetted a windows7 operációs rendszert.


Ha így volt, akkor azért állt meg 00%-nál a betöltés, mert filmeket, zenéket keresett, nem futtatható fájlokat. Ezekkel nem tudott mit kezdeni, elkezdte ellenőrizni, hogy zene- vagy film fájlok-e. Mivel nem tudta végigfuttatni az ellenőrzést......próba,próba,próba ........


Ha még nincs megoldva a problémád:



Törülj le mindent róla..... tegyél fel egy két zenét, és próbáld ki, hogy rendbe jött-e, a könyvtárszerkezet betöltése/újraépítése be tud-e már fejeződni.


:-)

2011. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ezzel csak az a gond,hogy a gép nem ismeri már fel az mp4-et

nem telepíteni akartam,csak pendrive-nak használva átvinni a win7-et egy másik gépre:D

2011. júl. 28. 00:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Van az mp4-en "RESET" gomb?


Ha van a hátulján (elég kicsi szokott lenni, vagy csak egy kis lyuk, amibe be kell dugni egy toll hegyét), akkor reseteld le, ez elméletileg alapállapotra teszi az mp4 gépedet. Hogy a memória adatai is törlődnek-e, az az mp4-től függ, egy próbát megér......


Előtte viszont érdemes lenne egy másik gépbe is bedugni, lehet, hogy csak a tiéd nem hajlandó felismerni.

2011. júl. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

van egy lyuk

próbáltam már

benyomtam egy tűvel..újraindult de ugyanúgy 00%-ot mutat:D

másik gépbe is dugtam..ugyanez a probléma

neten azt írták,hogy nem lehet megcsinálni

2011. júl. 28. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!