Hogy csinálhatnám meg a fülesem? (érintkezési hiba)

Figyelt kérdés
pioneer fülhallgatóról van szo. Csak az egyik fülhallgatoja szol. A jack dugos részénél a vezeték szerintem megtört és ha a vezetéket ott "rángatom" akkor müködik normálisan. Mit tudok vele csinálni? Kidobni nem akarom mert drága volt... Már megragasztottam celluxal de az eléggé rossz megoldás de igy megy rendesen.
2011. ápr. 28. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Levágod róla a csatlakozót és ráforrasztassz egy újat.
2011. ápr. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj h nem a csatlakozóval van a baj, hanem vezetékkel ahol a jack dugó másik oldalából jön ki. Ha lavágom a vezetéket és ujra összekötözöm (mert sztem elszakadhatott benne) az jo megoldás lenne? Attól félek h valami spéci vezeték van benne amit nehéz lesz normálisan összekötni.
2011. ápr. 28. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmien spéci vezeték nincs bene, vágjad csak
2011. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem inkább vidd el egy műszerészhez, mert ahogy nézem nagyon nem vagy biztos a dolgodban :D
2011. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valami haver vagy ismerős meg tudná oldani,egy jack dugó kell csak meg forrasztópáka.(én is úgy sejtem,a forrasztás nem tartozik a napi rutintevékenységeid közé.....:)


A vezetékből fel kell áldozni 5-10 centit,hogy a törött rész kiessen,aztán egy ilyet a végére:

[link]

2011. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megragasztottam pillanatragasztóval azon a ponton ahol szólt :D még nem tudom milyen lett de ha nem jó akkor elvisztem vkihez

köszi a válaszokat

2011. ápr. 29. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!