Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri egy ilyen...

Szerintetek megéri egy ilyen gamer egeret venni? (Részl. Lent)

Figyelt kérdés
én most szeretnék egy uj egeret venni és amit kinéztem az a saitek cyborg rat 5 és hogy ha ezt megérie megvenni és lécci ne olyan válaszokat irjatok hogy te tudod meg stb. hanem hogy mik a hibák és elönyei. Elöre is köszönöm mindenkinek!!
2011. jún. 9. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. A vonzó össze vissza állitható tulajdonságában rejlik a gyengesége is.


Gamer egérnél a következők fontosak: a mérete megfelelö legyen a kezednek és a megszokott stilusodnak, a súlya megfelelő legyen, megfelelöen magas dpi-t tudjon feldolgozni, spéci jól reagáló sokat biró gombok.


Még a legnagyobb nevü gyártók is elakadnak már a gomboknál, egy pro player - aki valóban használja is az egeret - egy átlag felhasználónál 500x többet kattint, ezt nem egyszerü feladat kiszolgálni.

Fél év alatt két razer egerem ment tönkre, pedig ismert gyártó a gombok mégis feladták és ezek az egerek sem olcsók.

Viszont ezeken semmi csicsa, csak ami feltétlen szükséges, képzeld el ezt az egeret amit igy össze kell tákolnod mennyi probléma forrása lehet.

Ennyiért vegyél a játékhoz igazitott egeret minél hosszabb garanciaidővel.

2011. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.DE van rajta 1 év garanicia, és ahoz az a kérdésem lenne hogy milyen baj esetén cserélnék vissza??o.0
2011. jún. 11. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy év kevés, két év garanciával nézz.

Van ahol szó nélkül csrélik elmondás alapján, van ahol mutad meg és produkáld a hibát. Na most ha csak idönként jön elö hogy az egered hibázik akkor ott a helyszinen nem fogod tudni produálni a hibát, igy ki sem cserélik.

És milyen hibái vannak egy ilyen egérnek? Duplán kattint, nem kattint, idönként nem kattint, megtört a vezeték, néha elindul magától valamelyik sarokba, stb.


Egy év garanciával semmiképp sem venném meg ezt a kütyüt, két év esetén talán, vegyél egy egyszerübb egeret (ami ha minőségi uilyen drága lesz) de legalább nem fog ennyi idő alatt szétesni.

2011. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még nincs meg de ha meglene tesóm olyan nagy f**z hogy 2 hónap alat garantáltam szétb**zná és ezért érdekeltek ezek a jotálási dolgok
2011. jún. 11. 17:53
 5/5 A kérdező kommentje:
de ami most van egerem az azt csinálja hogy cod 4 be a görgöre van álitva a kés/vegyverváltád/grNÍÓDOBÁS ÉS VALAMEIKET MINDIG MEGCSINÁLJA IDÖNKÉNT MAGÁTOl de leginkább a kést szokta görgö hátrafele huzása de a granyot már nem dobja mert rácsaptam és a görgö lenyomását nem érzékeli de katog:S
2011. jún. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!